Masina Proaspat Lovita De Vanzare,piese

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Masina Proaspat Lovita De Vanzare,piese

    Am o dauna totala la un 1,5 Dci,48Kw,LAUREATE, fabricatie noiembrie 2006:fata lovita(bara,aripa dr,capota,faruri+halogene,parbriz,pompa servodirectie,radiator,condensor A.C.,ambele airbaguri)..Caroserie,portiere fata cu geamuri si oglinzi electrice, portiere spate....INTACTE. Motor perfecta stare de functionare(inclusiv turbo-suflanta,cataliz,egr,pompa inalta pr., etc,),cutie de viteze,scaune,etc,etc. DE VANZARE....SAU cumpar logan dauna totala lovit spate,caroserie si portiere praf.Eventual as ramane dator daca ma sfatuiti ce decizie sa iau.
    Last edited by valeriuciprian; 16 June 2008, 05:35.

  • #2
    Pune niste poze sa vedem cum e. Din ce spui tu, e cam distrus.
    sigpic
    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

    Comment


    • #3
      Salut...Butonul deschidere geam fata stanga(sofer) e cu impuls...Daca da..Eu sunt interesat...Spune un pret...Si daca se poate niste poze sa ne putem uita sa vedem ce mai este intreg
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • #4
        Cam cat ar costa oglinzile, inclusiv cablaraiele?
        Resoftari, leduri, activari functii, etc... in Cluj si Maramures.

        Comment


        • #5
          Ai discuri ventilate pe ea... Daca da... Vreau etrieri fata cu suporti de pridere... Multam

          Comment


          • #6
            Prelungire bord cu sertar daca ai il vreau + burduf maciulie

            Comment


            • #7
              Osie spate, daca nu e afectata un pret te rog. Sunt interesat. Multumesc

              Comment


              • #8
                Salut..Ma intereseaza capitonajul de la politza din spate daca nu e gaurit sau daca are gaurile originale.....Da-mi un PM....
                ANVELOPE NOI SI SECOND HAND ( IMPORT GERMANIA )

                Comment


                • #9
                  Salut !
                  Spune-mi si mie te rog un pret pentru turbina , si patura care vine pe capota motorului !
                  Astept raspuns.

                  Comment


                  • #10
                    Poze?

                    Un pret pentru toata masina?
                    Last edited by Marius; 16 June 2008, 01:24.
                    numar secundele

                    Comment


                    • #11
                      Instalatia de aer conditionat ? Cat la suta recuperezi din ea, ce e stricat si ce se poate folosi ? Da-mi un PM sau posteaza poze, as fi interesat. Si de instalatia de la geamurile electrice fata as fi interesat daca e ok.
                      Last edited by ady_p; 16 June 2008, 07:23.
                      sigpic
                      Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                      Comment


                      • #12
                        Jentzile daca au scapat ma intereseaza toate 4 ! Un pret ?

                        Comment


                        • #13
                          Pune te rog o poza cu usa drapta spatedin interior vreau sa vad ce tip de tapiterie ai la usa ma interezeaza toata fata de usa partea din plastic multumesc

                          Comment


                          • #14
                            @duiu57 - Ne raspunzi si noua sau nu mai e de actualitate anuntul tau ?
                            sigpic
                            Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                            Comment


                            • #15
                              Condensorul mai este bun,ca mi-ar trebui mie!Pls!!
                              te rog mult sa imi raspunzi!
                              ca e asa de cald afara... Iar inauntru ...Ce sa iti mai zic...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google