[Cumpar] Buton Impuls Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [Cumpar] Buton Impuls Logan

    De preferat cel original dar astept oferte si pentru un modul. Ma intereseaza pentru geamul din dreapta.

  • #2
    valabil, nu caut comori...

    Comment


    • #3
      ...search...http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...n+impuls+logan
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • #4
        stiu ce vinde de pe forumul vecin , mersi de intentie oricum.
        pana acum am vazut mai multe variante dar caut si eu ceva mai ieftin

        Comment


        • #5
          Buton de origine cu impuls are userul cosmin_uau, eu zicsa te grabesti, pentru ca sunt din ce in ce mai rare, si sunt foarte folositoare ! ! ! Respect si sper sa-ti fi fost de ajutor ! ! !
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • #6
            Mersi din nou, stiu tot de pe forumul vecin si de el, am impuls la sofer de la mama ei si vroiam si in dreapta. Dar 120 lei mi se pare mult totusi mai ales ca am gasit module impuls si pe la 75 lei. Adica totusi sa fim realisti
            Plus ca beculetul la mine l-am schimbat printr-un artificiu ce a implicat cositorire pentru ca nu am gasit alta varianta...

            Comment


            • #7
              am eu :
              Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

              Comment


              • #8
                ok eu am vrut sa-ti zic doar. nu e nici o problema. Eu am impuls pe ambele parti, dar inainte am avut modul, si e diferenta de la cer la pamant, mai ales cand temperatura este mai scazuta, modulul face figuri, blocheaza, se misca mai incet si alte nebuneli. Respect !!!
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • #9
                  Eu am gasit in Vitan sincer. Prin 2010 am dat 120 de lei pe doua, nu vorbesc de module ci de butoane. N-ar fi rau sa tragi o fuga Duminica, cred ca poti gasi unul la 70 de lei. Asa mi-au cerut si mie atunci dar am cumparat 2 si am primit reducere.
                  Bafta.
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Nu se mai gasesc butoane luati cat mai gasiti...e diferenta mare fata de modul...si daca vrei ia nou nu te uita la 20 lei pentru unul nou..pe mine ma tinut 6 ani abia acum ma lasat unul din ele...daca vrei confort nu te uiti la cateva zeci de lei.bafta.
                    sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google