Vand Telescope Ridicare Capota Motor Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Telescope Ridicare Capota Motor Logan

    Doua telescoape si suruburile cu sfera pentru fixare ca in poze ,fara sa gauriti nimic in plus.Vedeti in poze.
    Telescoapele sunt de la capota motor a unui grand cherokee cu indicativul AVM 16403.
    Nu stiu cati Newtoni au.Puteti cauta pe google.
    Au dimensiunea intre gauri 45 cm.
    Pret 90 ron +10 ron transportul.
    Aceste telescoape nu deschid capota decat dupa ce sunt ridicate manual 10-20 cm si apoi pleaca singura si se autosustine ,fara a mai folosi tija de sustinere .
    Attached Files

  • #2
    up.up.up.up.

    Comment


    • #3
      Le-ai avut puse pe masina? ( ca se vad intro poza montate) Se aliniaza bine capota cand e inchisa, nu o tine mai ridicata?

      Comment


      • #4
        De ce pui poze cu masina altui membru? Nici macar nu sunt la fel!
        MY CLA

        Comment


        • #5
          Am alte doua montate pe masina.Capota nu sta ridicata si se aliniaza perfect.
          Scuze pentru poza.Eu nu am avut timp sa fac asa ca m-am folosit de alta pentru a sugera felul in care se monteaza.
          Sper ca nu este prea grav plagiatul.

          Comment


          • #6
            Tot de grand cherokee ai pe masina?

            Comment


            • #7
              Da.Am cautat mult si si in mai multe parti.Pana la urma am gasit pe ebay dar avea 4 buc si doar asa le dadea.

              Comment


              • #8
                Ai P.M. Daca se poate, trimite-mi te rog cateva detalii pt montare de la tine, distante, etc, sau pune cateva poze aici. Ms

                Comment


                • #9
                  Pun 2 poze de pe masina mea (de data asta) cu amplasarea suruburilor.
                  Attached Files
                  Last edited by oivp2003; 28 October 2012, 15:40. Reason: am uitat sa pun pozele

                  Comment


                  • #10
                    Telescoapele au fost vandute.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google