Donatii.............

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Donatii.............

    Am tot sapat aproape tot site-ul dar nu am gasit asa ceva ,......... Cred ca fiecare dintre noi are ceva care ,ori nu se imperecheaza cu altceva , ma refer la capace sau jenti sau te miri ce mai are omul prin debara, garaj sau magazie , ........Si sunteti constienti ca bani buni nu o sa luati pe acel lucru , atunci m-am gandit ca poti sa-l donezi la cineva care, poate chiar are nevoie de acel ceva , suntem toti cu bun simt si nu stiu dar in momentul in care dau , sau donez ceva indiferent ce imi creste inima cand vad ca se bucura de acel lucrusor ............ Faceti-va ordine si da-ti pe gratis ce nu va trebuie indiferent ca este legat de masina sau de casa, si o sa vedeti ce multumire sufleteasca o sa aveti .............Multumesc.......
    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

  • #2
    Bravo..Ai avut o idee geniala!!

    Comment


    • #3
      Blackufo...E buna ideea ta...Eu de felul meu sunt suflet mare si inima larga cu toate ca de multe ori multi mi-au spus sa o las mai moale cu darnicia...Si ce e mai rau e ca nu ti se raspunde cu aceesi moneda...Dar asta e...Vorba cantecului...Nici bogatu' nici saracu' nu traiesc de doua ori...
      Incep eu...
      Am 2 protectii difuzoare...Primul venit primul servit ...Pentru cei din Galati Braila sau apropiere ii astept pe privat sa ne intalnim pentru ceilalti 6 lei taxele postale.
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • #4
        Protectiile de difuzoare pleaca spre 07HZP
        sigpic

        Comment


        • #5
          Bun theardul, in 16 minute valeriuciprian a reusit sa dea protectiile de difuzoare. Felicitari valeriuciprian si tie blackufo pentru ca ai avut o idee foarte buna.
          sigpic
          Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

          Comment


          • #6
            @blackufo O idee fff buna!! Felicitari!! Am vazut un thread de asta pe alt forum, tot de masini, acum vreo 3-4 luni, si avea muuuuulte pagini......dona lumea pana si 500ml de ulei ramas de la un schimb de ulei.
            Si ca sa fiu si eu in ton cu acest thread, donez si eu 2 stergatoare Aero luate dintr-un hypermarket, pe care le-am avut pe masina. Au fost folosite cam 1 luna(max) sunt bune, dar la mine unu nu stergea perfect....si le port dupa mine in portbagaj.....stau de geaba....asa ca le DONEZ!!!
            As prefera pe cineva din Buc, ca nu am timp sa ma duc la posta, etc.Pot sa le aduc persoanei si la o intalnire, dar nu stiu cand o sa reusesc sa ajung. Daca e cineva prin militari, sau care este dispus sa se deplaseze pana aici, care le vrea, poate sa le aiba astazi...Eu sunt la munca pana la ora 18.
            Astept doritori!!!!

            Last edited by gionik; 3 July 2008, 10:48.
            sigpic

            Comment


            • #7
              am si eu de donat 2 triunghiuri reflectorizante si un stingator de la vechiul oltcit. Stingatorul trebuie reincarcat ,ca e expirat,nu a fost folosit niciodata. Astept galatenii sau brailenii!
              Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
              Andreea Trifu

              Comment


              • #8
                Am atasat si niste poze cu stergatoarele, ca sa vada lumea despre ce este vorba.

                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Salut...As fi bucuros sa te scap de ele , dar sunt din satu mare.....
                  Eventual daca ai pune pe posta

                  Comment


                  • #10
                    Unde stai in militari ? Poate ma bag eu . Dar nu prea ma descurc in oras cu masina ca nu stiu strazile .

                    Comment


                    • #11
                      @spark88 Imi pare rau, dar la posta nu am drum, si in seara asta plec din Buc, pana dum seara.

                      @florynelu Eu sunt la birou, pe strada Preciziei Nr. 1. Cum mergi pe Iuliu Maniu, la Pacii faci stanga sa intri pe Valea Cascadelor, apoi la primul semafor (care azi dimineata nu mergea) faci dreapta. Mai mergi 100m, si o sa ai linia de tramvai pe partea stanga, si exact inainte de trecerea de pietoni faci stanga, si intri in parcarea imobilului unde lucrez (culoarea cladirii gri cu rosu), situat exact vis-a-vis de DacoServ (dacia).

                      Te astept?

                      Last edited by gionik; 3 July 2008, 12:51.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Pentru cine intereseaza... Pentru eventuale experiente, incercari, teste
                        - o tripla stanga cu dispersorul crapat (se poate schimba, eu am schimbat unul)
                        - far stanga cu geamul crapat si o ureche de prindere rupta. Are oglinda perfecta si reglajele.
                        GL-22-TOF

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by blackufo View Post
                          Am tot sapat aproape tot site-ul dar nu am gasit asa ceva ,......... Cred ca fiecare dintre noi are ceva care ,ori nu se imperecheaza cu altceva , ma refer la capace sau jenti sau te miri ce mai are omul prin debara, garaj sau magazie , ........Si sunteti constienti ca bani buni nu o sa luati pe acel lucru , atunci m-am gandit ca poti sa-l donezi la cineva care, poate chiar are nevoie de acel ceva , suntem toti cu bun simt si nu stiu dar in momentul in care dau , sau donez ceva indiferent ce imi creste inima cand vad ca se bucura de acel lucrusor ............ Faceti-va ordine si da-ti pe gratis ce nu va trebuie indiferent ca este legat de masina sau de casa, si o sa vedeti ce multumire sufleteasca o sa aveti .............Multumesc.......
                          Sa stii ca ai avut o idee buna ,dar numai sa ramana asa sa nu degenereze sau sa dea lucruri naspa.

                          Comment


                          • #14
                            Danielliviu.......Le poti trimite prin posta?

                            Comment


                            • #15
                              Da, maine trec pe la posta sa vad. Sa-mi dai adresa pe pm te rog.
                              GL-22-TOF

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google