[CUMPAR] Tampoane Dacia 1300

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Si nimeni nu ma poate ajuta ?

    Comment


    • #17
      Cand ai drum spre Buzau te poti uita la dezmembrarile de langa statia Lukoil si reprezentanta Ford care sunt situate pe centura orasului.Sunt acolo vreo 100-150 de autoturisme Remat. Succes!

      Comment


      • #18
        O sa ma uit si eu maine!

        Comment


        • #19
          Si ceva ceva ?

          Comment


          • #20
            Si hai sa mai stergem praful de pe thread inca mai caut tampoane ca cele din imaginile de mai sus pentru o lady !!!!
            Poate ma ajuta careva .....

            Comment


            • #21
              Intre Buzau si Vaslui stiu ca sunt la un moment'dat pe partea stanga o gramada de dacia 1300 - 1310 ! Daca o sa am drum pe acolo, ma opresc si intreb! Sau poate stie cineva de locul de care zic si sta prin zona ...
              sigpic

              Comment


              • #22
                Frumos proiect. Eu zic sa cauti pe la remat sau prin târguri.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Si nimic nimic nici macar o veste?

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by fuguletz View Post
                    Intre Buzau si Vaslui stiu ca sunt la un moment'dat pe partea stanga o gramada de dacia 1300 - 1310 ! Daca o sa am drum pe acolo, ma opresc si intreb! Sau poate stie cineva de locul de care zic si sta prin zona ...
                    Unde anume intre Buzau si Vaslui ??? S-ar putea sa ajung la sfarsitul lui ianuarie pe la ai mei [Tecuci] si daca sunt in drumul meu [Buzau -> Rm Sarat -> Focsani -> Tisita -> Tecuci] m-as putea opri sa ma uit. Daca e pe celalalt traseu prin Adjud si Bacau nu prea am cum sa ajung, ocolesc 300 km.
                    sigpic
                    Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                    Comment


                    • #25
                      Si nici un raspuns nimic ?

                      Comment


                      • #26
                        http://forum.4 tuning.ro/640-piese-dacia-vanzare/384241-vand-tampoane-bara-spate-dacia-1300-a.html

                        Sterge pauza din link, la cifra 4 de la site, poti suna sa intrebi daca il mai are.

                        Si inca un link cu un baiat ce dezmembreaza o dacie 1300, poate te mai intereseaza alte piese
                        http://www.re no.ro/-OFERTA-Dezmembrez-Dacia-1300-BR-98-NIG-t277032.html


                        Am pus la fel, o pauza in numele site-ului

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google