Vand Huse Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Huse Logan

    vand huse noi pentru Logan berlina facute pe comanda, calitate, buzunare la scaunele din fata, cu 5 tetiere.
    Se pot livra si in tara prin curier.
    pret 250 RON
    Attached Files
    Last edited by crististreulea; 13 January 2013, 11:14.

  • #2
    ai si alte culori la materiale sau numai ce se vede in poze?

    Comment


    • #3
      poti face si modele diferite sau ai doar un set ?
      "pentru ca prietenii stiu intotdeauna de ce" :signBRG3dot:

      Comment


      • #4
        Din ce inteleg eu, il vinde doar pe asta care e pe masina lui...
        E postat si la anunturi membri...deci imi intareste concluzia.

        Daca e asa cum zic eu, ofer 100 de lei
        sigpic

        Comment


        • #5
          Nu este montat pe masina mea, este nou. In poza sunt husele montate pe masina unui prieten, ca sa aveti o ide cam cum arata pe scaune.

          Cam ce culoare sau material te-ar interesa?
          Last edited by Paul Vincent; 13 January 2013, 16:58. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #6
            Mai am un set de huse, dar pozele sunt doar ca sa va faceti o idee cum arata, au fost puse pe un scaun de birou
            Attached Files

            Comment


            • #7
              Si pentru a evita ulterioare neintelegeri, pe masina mea sunt montate huse rosu cu negru, adica cele din urmatoarele imagini
              Attached Files

              Comment


              • #8
                Pt. MCV ?

                Comment


                • #9
                  cate locuri, adicata2003, 5 sau 7? Am si modelul de la break
                  Last edited by Paul Vincent; 15 January 2013, 21:35.

                  Comment


                  • #10
                    Dragilor, husele s-au vandut demult.Imi cer scuze pentru ca nu am avut timp sa mai intru, dar am avut o perioada foarte incarcata.Pentru alte oferte, inclusiv noul Logan, luni, 11 martie. Atunci voi avea mai multe oferte si mai multe poze. Multumesc pentru intelegere.

                    Comment


                    • #11
                      Un pret pentru 7 locuri si pentru 5 locuri. Eu am si Airbag-uri laterale.

                      Comment


                      • #12
                        Buna seara! Pretul depinde de material, dar informativ pot sa-ti spun ca pentru 5 locuri este intre 250-320 lei, iar pentru 7 locuri intre 350-400.Bineinteles ca aici intra buzunarele de la scaunele din fata, cusaturile pentru airbag, tetiere, tot

                        Comment


                        • #13
                          Huse pentru noul Logan

                          Un model de huse pentru noul Logan, la care am pastrat materialul original, dar am facut cateva modificari de design
                          Attached Files

                          Comment


                          • #14
                            Salut. Am si eu cateva intrebări legate de husele pentru noul logan:
                            - cele pentru scaunele fata au taietura pentru aibag-uri si buzunare ?
                            - spatarul banchetei spate este dintr-o bucată sau două ?
                            - se pot face si din alte modele de materiale/culori ?
                            - pretul ?

                            Comment


                            • #15
                              Imi cer scuze pentru intarzierea cu care raspund, dar am avut un program foarte incarcat in ultima vreme, motiv pentru care nu am intrat pe forum.Acum am prins o fereastra, asa ca am sa-ti rasund la intrebari. Spatarele de la scaunele din fata au buzunare si au acea cusatura speciala pentru airbag, spatarul banchetei este din 2 bucati separate, la fel ca originalul. Se pot face in orice combinatie de material, ceea ce am postat eu este materialul original, pentru ca asa a cerut clientul. Am sa postez si foto cu materialele disponibile. Pretul este de 250-300 lei, depinde de anumite material, la care se adauga taxele de curierat.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google