[VAND] TABLOU BORD PREFERENCE CU SMD-uri albastre

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] TABLOU BORD PREFERENCE CU SMD-uri albastre

    bordul are fond albastru la super-pret 1milion. tel 0751225916

  • #2
    ILUMINARE BORD LOGAN - arata SUPER

    o astfel de modificare totala costa 130 ron cu piesele mele si dureaza cca 4 ore.culorile la limbi,la fond si la cb se aleg in functie de preferinte. pretul se negociaza in functie de ce se modifica :limbi fond sau cb [IMG]www.thn.ro/mine/cocolino/bord_modificat.jpg[/IMG]

    Comment


    • #3
      tabloul de bord a fost vandut

      Comment


      • #4
        ILUMINARE BORD LOGAN - arata SUPER

        [QUOTE=kos04]o astfel de modificare totala costa 130 ron cu piesele mele si dureaza cca 4 ore.culorile la limbi,la fond si la cb se aleg in functie de preferinte. pretul se negociaza in functie de ce se modifica :limbi fond sau cb http://www.thn.ro/mine/cocolino/bord_modificat.jpg

        Comment


        • #5
          [QUOTE=kos04;13053]
          Originally posted by kos04
          o astfel de modificare totala costa 130 ron cu piesele mele si dureaza cca 4 ore.culorile la limbi,la fond si la cb se aleg in functie de preferinte. pretul se negociaza in functie de ce se modifica :limbi fond sau cb http://www.thn.ro/mine/cocolino/bord_modificat.jpg
          pe mine m-a costat 45 de lei cu totul ce e asa de greu sa lipesti alte leduri smd si sa pui leduri de culoare rosie pentru a ilumina acele . Plus tu te lauzi doar cu iluminarea acelor a cb-ului si a cadranelor dar cu schimbarea din fond negru la cifrele cd-ului ce mai spui ... si ala e simplu .
          Doamne cum fac uni afeceri pe forumuri nu-i inteleg atunci de ce mai exista forum ?

          Comment


          • #6
            cumpar tablou bord logan laureat cu cb si ci...nu ma int modificarile k stiu si eu sa le fac

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google