[Vand] O Pereche De Oglinzi PH2 Electrice Si Incalzite.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Pentru colegul care m'a sunat azi in legatura cu oglinziile.
    nu am apucat sa fac pozele cerute,dar iti pun una luata de pe net si 2 pe care le'am postat mai in urma...
    iti garantez ca produsele sunt noi,ii poti intreba si pe ceilalti useri care au cumparat de la mine.
    o seara buna si astept un raspuns.

    uite aici un link catre pozele facute de domnul Crististreulea care a achizitionat de la mine acele produse...

    https://picasaweb.google.com/104072069706870899482/OglinziLoganII?authkey=Gv1sRgCIWO6Pelt4LSpA
    Attached Files
    Last edited by crististreulea; 3 August 2013, 09:59.

    Comment


    • #92
      valabil...

      Comment


      • #93
        valabil...

        Comment


        • #94
          Oglinzi cu carcasa detasabila electrice si incalzite-200lei.

          Oglinzi cu carcasa plina electrice si incalzite-200 lei.

          Oglinzi cu semnalizare electrice,incalzite si cu si fara sonda temperatura-235lei.

          Produsele sunt noi si originale.

          Transport inclus.

          Pentru mai multe detalii:

          0749.420.864

          Comment


          • #95
            le-am montat, functioneaza perfect!
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • #96
              Cat timp fac daca le trimiti pana la Bucuresti?

              Comment


              • #97
                mai ai oglinzi cu semnalizare

                Comment


                • #98
                  le dai la schimb cu unele de pe ph2 cu capace rosii ?si mai achit o diferenta
                  reglabile si incalzite electric
                  Last edited by tiborpanucza; 10 August 2013, 22:33.

                  Comment


                  • #99
                    se poate inlocui carcasa

                    Comment


                    • adrian 24 e in concediu 10 zile, deci o sa raspunda mai greu
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • Am cumparat de la el un set de oglinzi de mcv electrice si cu incalzire, ieri mi le-a dat direct el daca tot a avut drum prin Constanta, astazi le-am montat fara nicio problema si ceva important comenzile nu sunt inversate, dau stanga de joystick oglinda se misca stanga; multumit de achizitie.
                        Attached Files

                        Comment


                        • salut adrian . as dori si eu sa achizitionez un set de oglinzi cu semnalizare incorporata . exact acel model care este folosit in tutoriale. dar nu reusesc sa dau de tine.am sa te rog ca atunci cand esti disponibil sa lasiun mesaj aici .multumesc!

                          am reusit . cand se intoarce am oglinzile abia astept multumesc mult adriane si balaceala placuta @!
                          Last edited by dacomaniac; 15 August 2013, 15:57. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Salut adrian 24 ai cumva si oglinzi manuale de ph2???

                            Comment


                            • salutare adrian vreau si eu o pereche cu incalzire si capac detasabil .pe cind te intorci .

                              Comment


                              • Salut.Am cumparat si eu doua perechi ......oglinzile sunt ok ....Recomand
                                Spor la vanzari !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google