[Vand] Scaun Auto Pentru Copii Chicco 9-18 Kg.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [Vand] Scaun Auto Pentru Copii Chicco 9-18 Kg.

    Vand scaun auto pentru copli, second, in stare buna, cu 3 pozitii reglaj, in foto este in pozitia 0, cea mai de jos. Husa este detasabila, se spala fara probleme in masina de rufe.
    Pret 150 ron, transportul este suportat de cumparator.
    Mai multe detalii aici sau pe PM.
    Attached Files
    Last edited by 77sky; 15 April 2013, 18:36.

  • #2
    UP cu 2 foto din lataral.
    Attached Files

    Comment


    • #3
      Up........

      Comment


      • #4
        Up........

        Comment


        • #5
          Up........

          Comment


          • #6
            Daca era 9-36 Kg al luam eu.....
            1.6 16V

            Comment


            • #7
              Ca veni vorba, sa mai dau cateva amanunte. Eu renunt la el, nu pentru ca nu ar mai incapea in el fetita mea de 3 ani si aprox. 15 kg, ci pentru ca, atunci cand are chef de joaca (adica permanent) cu picioarele imi impinge spatarul scaunului soferului. Deci acest scaun poate fi folosit pentru varsta de 0,5-3,5 ani. Dupa, lungimea picioarelor copilului creeaza probleme soferului. L-am folosit pe mijlocul banchetei spate, bebele are vizibilitate spre inainte ca a oricarui adult, am avut liniste o buna perioada de timp, pana pe la aprox 2,5 ani. Cand adormea, cu mana dreapta, saltam partea din fata la pozitia 3, cea mai inalta, astfel incat pozitia copilului se apropie de orizontala.
              Daca este cineva interesat, mai negociem pretul.

              Comment


              • #8
                Up........

                Comment


                • #9
                  3 intrebari scurte:
                  1. Se poate rabata, pentru un somn mai bun al copilului?
                  2. Este cumva isofix, sau mi se pare mie?
                  Si 3...... Te poti interesa daca transportul pana in TM e mai mult de 20-30 de lei ?

                  Comment


                  • #10
                    1. Da, se poate rabata, atasez 2 foto pentru formarea unei pareri.
                    2. Nu este ISOFIX, se prinde doar cu ajutorul centurilor de siguranta.
                    3. Nu stiu cat ar costa trimiterea prin posta cu ramburs, dar sunt de acord sa suport jumatate din costul transportului.
                    Vineri 26.04 la iesirea din tura, trec pe la posta sa intreb cat costa.
                    Daca e nevoie sa trimit prin curier, aici in Siret nu am nici un sediu al vreunei firme de curierat, dar ma deplasez la Radauti unde am Nemo Expres.
                    Ai PM cu numarul meu de telefon.
                    Attached Files

                    Comment


                    • #11
                      M-am interesat la posta, expeditia scaunului cu ramburs, costa aproximativ 25 ron.
                      Daca doreste cineva din Bucuresti scaunul, transportul este gratuit, cu conditia sa mearga in sector 2 la autogara din Obor.

                      Comment


                      • #12
                        Cumpar eu scaunul si il ridic de la autogara din Obor.

                        Ai PM cu numarul de telefon.

                        Comment


                        • #13
                          Ok, scaunul pleaca la madhorsefuzzy.

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google