[VAND] 2 Subwoofere Marca JL AUDIO

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] 2 Subwoofere Marca JL AUDIO

    Vand 2 subwoofere marca JL audio in incinte custom bass reflex acordate la 45hz..
    subwooferele le-am cumparat de noi din america..
    -putere 350w reali/bucata
    -diamentru 13.5"(34cm)
    au un sunet foarte clar si puternic,le am de aproximativ 2 luni montate pe masina,nu au fost exploatate necorespunzator,au fost puse pe o statie de 2x260w Rms pe canal(provenienta SUA)..incintele au fost gandite sa incape in portbagajul de logan

    Se dau pe bucati daca se gasesc 2 cumparatori,eventual si statia daca se doreste
    Predare personala in limita a 50 de km cu proba
    Pret subwoofere 1200lei negociabil
    Pret statie 550 negociabil

    proba audio cu ele in link: https://www.youtube.com/watch?v=Ggf85ewF1HY

    "Am citit regulamentul si sunt de acord cu el"
    Attached Files
    Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
    Cine este interesat ma poate contacta pe privat
    sigpic

  • #2
    multumesc pentru aprobare!(a nu se considera up)
    Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
    Cine este interesat ma poate contacta pe privat
    sigpic

    Comment


    • #3
      mai, dar cat te-a costat incinta aia din PAL (ca mdf nu pare a fi) de dai subwooferul asa scump? Asta in conditiile in care un difuzor ca al tau, nou cu garantie costa 300 lei in magazin..

      Comment


      • #4
        adumi tu unu la pretul asta si ti le dau eu pe amandoua;) jl nu mai importa produse in tara de peste 3 ani de zile
        Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
        Cine este interesat ma poate contacta pe privat
        sigpic

        Comment


        • #5
          Uite link... JL Audio 13W1V2-4
          Pret: 304,90 lei

          / difuzor subwoofer cu diametru 13" putere nominala - 350W RMS impedanta - 4 ohmi con din polipropilena inel de fixare demontabil, cu posibilitatea personalizarii acestuia (vopsire in ton
          sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

          Comment


          • #6
            florin suna si comanda ;) crezi ca daca il luam la pretul ala le vindeam dublu sau ce?pe mine ma dus 10 mil fiecare difuzor adus acasa..crezi ca eram nebun sa il dau cu 6 mil?
            Last edited by faraonw; 1 September 2013, 15:47.
            Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
            Cine este interesat ma poate contacta pe privat
            sigpic

            Comment


            • #7
              Pe comanda se aduce orice, oricum nu inteleg un lucru, chiar daca nu s-ar mai aduce la noi, de ce incerci sa ceri un pret dublu? Fara suparare...

              Uite inca un link...
              sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

              Comment


              • #8
                http://www.sonicelectronix.com/item_...-13W1v2-4.html uite si de la mine de unde am luat subwooferele..pune si incintele,mai pune si transportul 150 de dolari si vezi la ce suma ajungi..ce nu intelegi ca nu mai importa nimeni jl in romania?vreti desenat?
                Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Tu chiar nu vrei sa intelegi si tot tu esti ala nedreptatit, atata timp cat la noi in tara a costat/costa NOU 300 lei cu garantie tot.

                  Iar de desenat, o sa-ti deseneze tie un moderator, aplicand regulamentul!
                  sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                  Comment


                  • #10
                    cumpara tu de la noi din tara..ca eu am cautat 3 luni sa cumpar de la noi din tara si nu am gasit..mi-au spus clar ca nu mai importa produse de la jl audio
                    Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                    Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      vezi ca la magazinul cbmania.ro gasesti pe stoc difuzoare identice cu ale tale la uimitorul pret de 160 lei/bucata. e lichidare de stoc jl audio! ;)

                      Comment


                      • #12
                        lichidarea aia e de anu trecut de cand am luat statie cb de la ei..voi credeti ca mie imi convenea sa dau atatia bani pe ele daca era sa gasesc la noi ?
                        serios acuma tu ai da 6 mil pe bucata din afara daca gaseai la noi la preturi mult mai bune?ce d**acu hai sa gandim putin logic nu?
                        Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                        Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Site-ul be-loud este la zi cu toate informatiile. Nu zic ca nu ai dat mult pe ele, dar in conditiile actuale nu vei reusi sa le vinzi la acel pret. Spor!

                          Comment


                          • #14
                            myke suna tu te rog frumos la toate care au produse jl la vanzare si vezi ce ti spun..
                            Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                            Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Nenea, lasa-i bre ca n-ai cu cine? Nu vezi ca ei sunt "miejii" care stiu de toate?
                              Spor la vanzare, dar sugerez sa incerci sa-l vinzi si pe alte site-uri, ca aici......

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google