Lumini LED Pozitii, Plafoniera, Numar Etc

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut baieti, vreau si eu un modul pentru portbagaj, pot sa trec luni pe la birou sa-l iau?
    (Solutii LED Nichia Japonia pentru lampa de portbagaj / Torpedo Logan, Sandero, Duster.
    Pretul este de 30 ron / modul.)

    Comment


    • Multumim pentru comanda, rezolvam in curand si cu montajul si asteptam impresii!

      Comenzi la 0723.823.679 sau pe PM
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • Anunt valabil!
        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

        Comment


        • Salut! O intrebare daca nu deranjez. Ledurile SMD pentru bord vreau sa imi schimb culoare ( albastru cu acele rosii) de cate leduri am nevoie de fiecare culoare si cat ar costa acestea? Mersi mult!

          Comment


          • Sunt nenumarate discutii pe aceasta tema pe forum, foloseste functia "Cautare" aici discutam de solutii LED gata facute pentru a fi montate!
            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

            Comment


            • Le-am vizualizat toate discutiile dar vroiam sa stiu parerea cuiva care se ocupa cu asa ceva. Scuze de deranj!

              Comment


              • Stoc limitat solutii LED W5W cu 9 SMD multichip alb rece - fiabilitate crescuta fata de prima generatie. Pret 20 ron / buc!

                0723.823.679
                Attached Files
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment


                • Am luat azi niste lampi pentru frana si pozitie de la Soran, plus un modul cu 3 leduri pentru portbagaj (o sa-l testez si la numar sa vad daca lumineaza bine)
                  In continuare poze:
                  Poza 1: lampa in tripla de aproape
                  Poza 2: comparatie pozitie led/bec (in stanga este lampa cu leduri)
                  Poza 3: comparatie frana led/bec
                  Pozele 4 si 5: lampa din portbagaj pozata la aceeasi expunere (1/50, f3.2, iso200)

                  O sa revin cu poze facute noaptea (si cu farurile curatate)
                  Attached Files

                  Comment


                  • Ai putea sa pui pozele comparative si facute noaptea?
                    Just Hold Onnnnnn....

                    Comment


                    • Noaptea nu e problema, se vad mai puternic ca becul clasic, mai relevant este ziua cand trebuie sa se vada stopul de frana chiar si cand bate soarele!
                      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                      Comment


                      • Nu am avut timp sa fac mai multe poze (sa pun inapoi becul cu filament in tripla) dar pot sa marturisesc ca noaptea efectul e mult mai vizibil. Pe pozitie aproape ca e franat, iar cand franezi... vedeti in video



                        Am adaugat cateva poze:
                        1. Poziție față cu led-uri Nichia de la DaciaShop. Pozat puțin din lateral ca să nu orbesc senzorul
                        2. Aceeași poziție față, cu blitz
                        3. Poziție spate (tot de la DaciaShop) cu blitz (fără blitz nu are rost, nu se vede decât o pată roșie).
                        4. Pozițiile pe ambele faruri, se vede în fundal un taxi cu becuri normale
                        5. Aceeași fotografie, cu blitz

                        P.S.: Soran, ai putea calcula cam care este consumul total 2 poziții față + 2 poziții spate? Cam cât aș putea lăsa mașina cu ele aprinse doar pe baterie?
                        Attached Files
                        Last edited by vladk2k; 10 February 2011, 12:29.

                        Comment


                        • Multumim pentru poze! Anuntul este valabil - produsele in stoc, mai putin becurile de semnal galbene.
                          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                          Comment


                          • LED tuning Sandero - bord consola, pozitii +stop frana spate, lampa marsarier, lampa ceata si lumina numar LED.

                            Contact 0723.823.679
                            Attached Files
                            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                            Comment


                            • sal soran Am montat la voi led-uri pt bord, consola si pedalier/pasager plus portbagaj si plafoniera si vreau acum deoarece sunt FOARTE multumit de cum a iesit lucrarea sa mai montez led-uri si la picioare pasageri spate [eventual si in manerele deschidere usi] Daca se poate si nu deranjez as vrea sa stiu un pret[inclus montaj];mentionez ca iluminarea este albastra si cand sunteti disponibili pt lucrare. Merci

                              Comment


                              • La pedalier + pasager si eventual locurile din spate se pot face stabilim o programare, de la 60 ron fata si 80 ron spate; pentru luminile din manerele de la usi trebuie sa fie mai cald un pic afara, dureaza vreo 6 ore daca vrei si in spate lumina in manere.
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google