Lumini LED Pozitii, Plafoniera, Numar Etc

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    O sa comand si eu cat de curand .. Cred ca 2 seturi .. Pt pozitii vreau pt plafoniera si pt lampa numar
    intrebare... La plafoniera daca ati zis ca se potriveste .. Lumineaza destul ? Cel putin cat becul original .. Aveti cumva vreo poza ?
    la doua seturi mai faceti vreo reducere ?
    Its just a car ...

    Comment


    • #32
      Lumineaza mai puternic decat becul clasic in plafoniera de Logan/ Megane.
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • #33
        Sorane, doresc sa achizitionez un set. Iti trimit PM cu adresa si numarul de telefon de contact. Multumesc anticipat

        Comment


        • #34
          Si mie un PM cu numarul de telefon

          Comment


          • #35
            @viorel_popa ai PM!
            @cristivsb In primele posturi ai numerele noastre de telefon. Il mai scriu odata aici ca sa te scutesc de cautare 0723.823.679
            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

            Comment


            • #36
              Si ca sa fie clar ... Am luat eu 2 leduri ba chiar 3 ... Si sunt(ca sa citez pe cineva) prea puternice ... Alb imaculat ... Montaj usor ... Pt manuta mea subtirica ... Deci recomand cu tarie ... Nici nu incape discutir dapai comparatie cu stock
              sigpicMy ride

              Comment


              • #37
                @Soran, nu ti-a venit nici o masina cu halogen pe faza de intalnire?- sunt curios cum se impaca halogenul cu aceste leduri pe pozitie.

                Comment


                • #38
                  Au venit, insa ziua si e neconcludent daca fac poza. In poza par albastre comparativ cu lumina de halogen insa daca pun o pozitie facuta cu led albastru se vede clar ca e altceva. Legat de politie: intr-o zi un motociclist(de la politie) s-a luat de colegul "dsign" si negasind altceva a comentat de pozitii cum ca ar fi albastre. Politicos i-am aratat plafonierele care sunt albastre si girofarul de la motocicleta lui si i-am explicat ca acela este un alb rece nu albastru. In final nu au fost probleme si a inteles.
                  Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                  Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                  Comment


                  • #39
                    Soran, roaga pe cineva care a pus la tine leduri si are faza de intalnire pe halogen sa puna o poza facuta noaptea sa-mi dau seama despre ce e vorba.

                    Comment


                    • #40
                      Cei care v-ati luat deja puneti niste poze sa vada si ochiul nostru
                      http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

                      Comment


                      • #41
                        Cumparati-le cu incredere. Eu mi-am luat si sunt foarte multumit.Fata de becurile originale,ledurile astea fac toti banii.

                        Comment


                        • #42
                          Si totusi, niste poze ar fi mult mai convingatoare.

                          Comment


                          • #43
                            Iata o poza facuta ziua cu valoare mare la diafragma si timp mic de expunere ca sa va faceti cat de cat o idee. In realitate este totusi alt efect, lumina este ceva mai puternica.
                            Attached Files
                            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                            Comment


                            • #44
                              Poza este irelevanta, cel mai bine se vede pe viu, cei care au cumparat pot marturisi
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                De azi incolo pina pe 1 septembrie, userul Soran nu va putea raspunde la telefon sau la PM-uri din motive obiective. Daca aveti ceva sa ne solicitati sau comunicati, eu va stau la dispozitie pe PM, sau la numarul de telefon din semnatura.


                                Va multumim
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google