OFERTA SPECIALA CASCO pentru LOGAN... Generali Asigurari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • OFERTA SPECIALA CASCO pentru LOGAN... Generali Asigurari

    Asigurarea Casco Generali adresata autoturismelor acopera urmatoarele riscuri:

    -Ciocniri, loviri, zgarieri, rasturnari, caderi, caderea unor corpuri pe autoturism, incendiu, explozie, afumare, patare, carbonizare, inundatii, furtuna, uragan, cutremur, prabusire sau alunecare de teren, ploaie torentiala, grindina, trasnet, greutatea stratului de zapada sau gheata,avalansa de zapada.

    -De asemenea se poate acoperi furtul autoturismului si a partilor componente ale acestuia, precum si pagubele provocate autoturismului ca urmare a furtului sau a tentativei de furt.

    OFERTA SPECIALA pentru Logan (indiferent de an):

    - 200 Euro pe an pentru Logan 1.4 ,mpi
    - 250 Euro pe an pentru Logan 1.5 dci, 1.6 mpi


    Ne putem deplasa si la domiciliu pentru a va scuti pe dumneavoastra de un drum in plus.
    In prezentul post se afla si tabelul cuprinzand cotele de prima.
    Referitor la modul de plata al asigurarii, aceasta se poate plati trimestrial, semestrial sau integral.
    Pe cei interesati ii rugam sa lase un PM sau sa intrebe in cadrul anuntului.
    Attached Files
    Last edited by Generali_Asigurari; 24 May 2007, 12:24.

  • #2
    Daca mi-a taiat cineva un cauciuc in parcare se poate despagubi pe Casco?
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #3
      Eu am la Generali si exact 250 euro am dat acum 2 luni cand am asigurat.

      Comment


      • #4
        Originally posted by andrei
        Daca mi-a taiat cineva un cauciuc in parcare se poate despagubi pe Casco?
        De ce sa nu ti-l despagubeaasca?Mi se pare normal sa faca asta orice companie de asigurari...
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #5
          Originally posted by andrei
          Daca mi-a taiat cineva un cauciuc in parcare se poate despagubi pe Casco?
          In mod normal trebuie sa te despagubeasca.
          Acum asta nu devine o regula standard pentru toate companiile de asigurari. Depinde de fiecare asigurator in parte.

          Comment


          • #6
            Originally posted by SUPERCAR
            Eu am la Generali si exact 250 euro am dat acum 2 luni cand am asigurat.
            Multumim de confirmare.
            Practic, asigurarea Casco pe un an este 2.5% din pretul masinii. Este ca mai buna oferta de pe piata pentru Logan.

            Comment


            • #7
              Originally posted by Generali_Asigurari
              In mod normal trebuie sa te despagubeasca.
              Acum asta nu devine o regula standard pentru toate companiile de asigurari. Depinde de fiecare asigurator in parte.
              Pai am Casco la Generali.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #8
                Un HINT din interior de la doamna care mi-a incheiat mie asigurarea casco a fost chiar in legatura cu o astfel de problema : si anume daca se intampla asa ceva sa botzesc si janta si atunci sigur e acceptata despagubirea :-P

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google