Vand Lichid Frana MOTUL DOT 5.1

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Lichid Frana MOTUL DOT 5.1

    Vand un bidonas de lichid de frana MOTUL DOT 5.1.

    Este nou, sigilat si il vand pentru ca nu am avut nevoie de mai mult de 500 de ml la schimb.

    Lichidul este perfect compatibil cu DOT 4 si DOT 3, avand proprietati imbunatatite fata de acestea din urma.

    OEM Approvals: FMVSS 116 DOT 5.1 NON SILICONE BASE, DOT 4 et DOT 3 ; SAE J 1703 ; ISO 4925 (5.1, 4 et 3).

    100% synthetic brake fluid on polyglycol basis for all types of hydraulic actuated brake and clutch systems in accordance with DOT 5.1, DOT 4 and DOT 3 manufacturers’ recommendations. Specially designed for anti-locking brake system (ABS). Dry boiling point of 522°F (272°C)

    Packaging 1/2 Liter (500mL)
    Specificatiile complete aici.

    Pret: 35 lei.
    Attached Files

  • #2
    Lichid Motul DOT 5.1, este perfect compatibil cu DOT 4 si DOT 3, avand proprietati imbunatatite fata de acestea din urma.

    Comment


    • #3
      Am rugamintea sa actualizezi pretul produslui pe care il ai la vanzare, in conformitate cu pct. 8 al regulamentului bursei:
      8. Nu agreem preturi mai mari decat pe piata sau oferte de produse care nu se aseamana descrierii din thread-ul de vanzare. "Teparii" vor fi penalizati. Inainte sa postezi cauta pe un motor de cautare pretul real al produsului. Aceasta regula este valabila si pentru cumparator dar si pentru vanzator.
      AS Piese Auto isi propune sa se diferentieze de competitori prin detalierea aprofundata a celor oferite gasind pentru clienti cea mai buna varianta din punct de vedere al pretului, calitatii si bineinteles al timpului de livrare.
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • #4
        Pe piata se gaseste si cu 65 sau chiar 75 lei bidonasul. Nu e mai mare pretul meu decat atat si nici macar fata de pretul cu care l-am cumparat.
        Attached Files

        Comment


        • #5
          Nu te supara dar mai bine nu puneai factura aia. Chiar pe primul rand este 28,14 bidonasul de 0,5L+0.16 taxa de mediu.

          Comment


          • #6
            Mai e si tva'ul. Dar problema e ca sedoreste recuperarea integrala a costurilor. Care mai e afacerea ca si cumparator?

            Comment


            • #7
              Nu fac bisnita si nici nu am de gand sa ma imbogatesc de pe urma a 500ml de lichid.

              Daca il vrea cineva, e ok. Daca nu, il tin tot pentru mine si cu asta basta.

              Comment


              • #8
                pai tu l-ai cumparat cu 28.14+TVA=34.89 lei. Si vrei sa-l vinzi cu 35lei pe forum, in conditiile in care e posibil sa fie la vanzare la 28 la o firma din oras. Asa ca mai bine pune toata sticla intr-o punga (ca daca se varsa ataca vopseaua) si pastreaza-l in masina ca nu se stie cand o sa ai nevoie.
                Last edited by crististreulea; 25 July 2014, 11:18.

                Comment


                • #9
                  Nu inteleg de ce nu poti sa iti vezi de treaba ta. Nu cumperi, adios.

                  Nu e ok pretul pentru tine, nu te oblig sa cumperi.
                  L-am cumparat cu 36 lei, il vand cu 35, e strict problema mea.
                  Last edited by crististreulea; 25 July 2014, 11:18.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google