VAND Mp3 Player Alpine 9835r+ Interfata KCA 420i+cablu Ipod

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • VAND Mp3 Player Alpine 9835r+ Interfata KCA 420i+cablu Ipod

    se vand 1 player Alpine 9835r plus o interfata Alpine KCA 420i + cablu ipod ( fara ipod) playerul e 100% functional, are rama, toc, interfata are cablurile e 100% functionala, cablu fullspeed pentru ipod, player cap de serie pentru SQ, cunoscatorii stiu toate detaliile tehnice, sunetul vorbeste de la sine,
    se trimite prin ce doreste cumparatorul,
    pret 1000ron la pachet am citit regulamentul si sunt 100% pro el
    0745086800 sau pe pm
    Attached Files

  • #2
    sal

    up!! cap de serie incontestabil al celor de la ALpine dupa F1 status care e o rara avis, cel mai bun player in 2006, pe masinile a multor audiophili, pentru cine doreste un sunet biolite si fata motorizata, alaturi de o interfata destul de rara, pretul per pachet e unul rezonabil, doresc sa schimb cu DVD pentru ca am procesor de sunet, altfel as fi ramas la el

    Comment


    • #3
      sal

      pret nou 900ron pachetul, sau 700ron playerul si 250ron interfata separat,
      poze noi 04.11.2014 gata de trimis, 100% functional;
      Attached Files

      Comment


      • #4
        sal

        interfata s a dat
        ramane playerul perfect functional, cu toate accesoriile, transport gratuit,
        600ron, dupa F1 status cel mai bun player ALPINE, best wish pentru cei care doresc configuratii de SQ si pentru cunoscatori

        Comment


        • #5
          sal

          momentan rezervat!!!

          Comment


          • #6
            Folosind o interfata adecvata ( ;) ) poate fi utilizat cu orice satelit de comanda audio din gama Renault (deci si pe Logan/Sandero/Duster). Un player intr-adevar foarte bun !
            Free up !
            Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

            Comment


            • #7
              sal

              multumesc Fratello , unul din cele mai bune playere pe care le am ascultat si avut, tot un coleg cu Logan cred ca l va avea asa ca mi pare bine ca ramane in familie,

              Comment


              • #8
                sal

                vandute!!!

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google