Cumpar Cric Pt. Dacia Logan 2

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Cric Pt. Dacia Logan 2

    Cumpar cric pt. dacia logan 2 original, daca are cineva de vanzare.

  • #2
    am eu un cric nefolosit,-in 5 ani si 70000 de km nu am facut pana niciodata- de la loganul anterior ph 2-este identic cu cricul de logan 2
    nu am ce face cu doua,il dau cu tot cu cheia de roti si acel inel pt tractare,si acea sarma pt scos capacele
    daca esti interesat da un pm

    Comment


    • #3
      Sincer nu stiu daca se potriveste de la logan ph2 si eu as avea nevoie numai de cric. Ms.

      Comment


      • #4
        Eu am vazut ca difera cricurile. Cele de logan ph1/2, sandero au in varf limba aceea care se prinde in prag pe cand la cricul de logan 2 nu este asa ceva.

        Comment


        • #5
          Cred ca ai dreptate bogdan_cj, eu vreau un cric fara acea limba,cricurile de acum au un sant in mijloc, asa stiu ca e dotat logan 2. Am pus o poza pt a se vedea ce caut. Ms.
          Attached Files

          Comment


          • #6
            Și cricul de x90 avea șant.

            Atenție ambele cricuri au același cod!
            Attached Files
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • #7
              Avea şant dar nu ca modelul de acum, eu caut strict modelul din imaginea de mai sus.

              Comment


              • #8
                Originally posted by Miky_F View Post
                Cred ca ai dreptate bogdan_cj, eu vreau un cric fara acea limba,cricurile de acum au un sant in mijloc, asa stiu ca e dotat logan 2. Am pus o poza pt a se vedea ce caut. Ms.
                Eu am PH2 si cricul acesta din poza este!

                Comment


                • #9
                  in cazul in care poza din postarea #5 este in portbagajul unui logan 2, mentionez ca io detin lohan1 PH2 si cricul meu este identic cu cel din poza de la postarea#5...
                  nu are acea limba de care se spune pe aici...

                  din cate imi amintesc de la cricul lui socra-miu, care are logan 1 PH1, are cricul ca al meu doar ca are in plus acea limba...si al lui are sant.
                  Last edited by mariannn; 7 November 2014, 08:41. Reason: Automerged Doublepost
                  Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                  Comment


                  • #10
                    Poza din postul #5 e din portbagajul unui L52( Logan II) iar cea din #6 e din portbagajul unui L90 (Logan I ph1 - 2005)
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • #11
                      neata!
                      deci, sper ca am fost de ajutor colegului ce cauta cric de logan 2...poate cauta linistit si cric de PH2 dar si de logan 2...
                      @torquemada, nu stapanesc codificarile L90, L52, o sa INCERC sa le tin minte dar nu voi reusi cu siguranta:P.
                      Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                      Comment


                      • #12
                        Aveti dreptate cu pozele; va multumesc de ajutor, sper sa gasesc unul de vanzare. Ms.
                        Last edited by Miky_F; 7 November 2014, 12:48.

                        Comment


                        • #13
                          Sunt si eu interesat in achizitionarea unui cric pentru logan 2 sl10. Un pm cineva cu un pret ?

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google