[Vand] kit activare Computer bord Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    nu, nu am dat nicio gaura, eu mi-am montat maneta de la inceput, atunci cand am pus cb, intrebarea mea era de ce se pune acest buton valet si nu se pune de la inceput maneta direct, adica mult mai lejer, mai repede.

    Comment


    • #32
      Sa-ti dau exemplu cazul meu: Am montat CB-ul si am cautat maneta cu buton in Constanta dar nu am gasit decat intr-un loc unde vroiau pentru o maneta 180ron. Oamenii monteaza butonul valet in lipsa manetei originale deoarece ori nu au gasit de unde sa cumpere o maneta, ori au gasit dar prea scumpa sau poate pur si simplu nu vor maneta originala si vor sa puna doar buton valet.
      In tara momentan.

      Comment


      • #33
        am inteles...dap, 180 e ceva, aici in targ sunt in jur de 40...

        Comment


        • #34
          Daca tu imi gasesti sa imi cumperi maneta cu 40 iti dau banii pe ea si-ti dau si de o bere. ;) Da-mi add pe mess: Costin_ct
          In tara momentan.

          Comment


          • #35
            Ciprishor modifica maneta veche foarte elegant,am vazut lucrarea pe viu si mi-a placut executia
            LOGAN--> <--TOYOTA

            Comment


            • #36
              Cum sa o modifice? Poate ca o schimba ai vrut sa spui?
              In tara momentan.

              Comment


              • #37
                O modific prin adaugarea unui buton in interiorul acesteia. Acest buton se apasa atunci cand se apasa capatul manetei. Insa aceasta posibilitate de modificare a manetei e valabila numai pentru lucrarile pe care le fac personal.
                http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

                Comment


                • #38
                  Nu o modifica pe aia veche,numai el stie cum, nu vinde secretul,am vazut eu si mi-a placut lucrarea.Se apasa pe maneta ca si la acea cu buton.
                  LOGAN--> <--TOYOTA

                  Comment


                  • #39
                    Hai inapoi sus.
                    http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

                    Comment


                    • #40
                      deci sa inteleg am preference si are maneta cu buton care se apasa dar nu are buton in interior?
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Butonul il baga meseriasu" cu atentie si bagare de seama,eu am vazut cum dar nu pot spune ca incalc drepturile de autor ale lui Ciprishor.
                        LOGAN--> <--TOYOTA

                        Comment


                        • #42
                          Da,cam asa ceva.
                          Si o completare pentru ca anuntul a fost initiat cu ceva timp in urma. Adresa de YahooMessenger din primul post al meu nu mai este valabila. Cea actuala este: ciprian_agache
                          http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

                          Comment


                          • #43
                            ma-ti facut curios tare maine o sa demontez maneta de tot sa vad daca are contactul din interior sau nu, precizez ca maneta are buton cu arc de revenire
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              M-ai omorat Daniel cu drepturile de autor . Adevarut e ca mi-am stors putin imaginatia pana mi-a venit ideea.
                              Oricum, ca hint, desfaceti maneta si ideea ar trebui sa va vina si voua.
                              http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by iuly75 View Post
                                ma-ti facut curios tare maine o sa demontez maneta de tot sa vad daca are contactul din interior sau nu, precizez ca maneta are buton cu arc de revenire
                                Pai inseamna ca ai maneta cu buton la Preferance .Ori nu stii cum este maneta cu buton ori au gresit aia de la fabrica si te-au facut fericit
                                LOGAN--> <--TOYOTA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google