[VIND] RVC Camera Video Marsarier Logan2/Sandero2

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VIND] RVC Camera Video Marsarier Logan2/Sandero2

    RVC camera video marsarier Logan2/Sandero2, absolut noua, azi ridicat coletul, NTSC, potrivita pentru MediaNav Logan2/Sandero2

    Pret 200 ron
    Am citit regulamentul si sint de acord cu el
    Attached Files

  • #2
    Pune și dimensiunile, pentru că acea cameră e pentru Nissan March, Logan/Sandero I.

    Dacă are 134x45mm nu merge pe Logan II.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • #3
      Cel de la care am cumparat spunea Logan/Sandero fabr. 2010-2014, nu cred sa fi modificat uzina lampile de iluminare numar de la Logan1 la Logan2.

      Mai bine spune-ne tu t0rque ce dimensiuni sint la RVC in lampa pentru Logan2, sa stie lumea sa cumpere ce trebuie.

      Asta a mea daca nu se potriveste pe Logan2 se dau banii inapoi fara probleme.

      Comment


      • #4
        Lampa originală are aceleași dimensiuni ca lampa cu RVC din china.
        Last edited by t0rquemada; 30 January 2015, 15:40.
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • #5
          Astazi probat lampa RVC pe un Logan 2 si se potriveste perfect.

          Comment


          • #6
            camera

            Originally posted by bogdan_cr View Post
            RVC camera video marsarier Logan2/Sandero2, absolut noua, azi ridicat coletul, NTSC, potrivita pentru MediaNav Logan2/Sandero2

            Pret 200 ron
            Am citit regulamentul si sint de acord cu el
            buna ziua , sint interesat daca este de vanzare, astept un telefon daca mai este valabil anuntul 0720300441 sint din constanta , multumesc.

            Comment


            • #7
              Camera video marsarier Logan2

              Originally posted by bogdan_cr View Post
              RVC camera video marsarier Logan2/Sandero2, absolut noua, azi ridicat coletul, NTSC, potrivita pentru MediaNav Logan2/Sandero2

              Pret 200 ron
              Am citit regulamentul si sint de acord cu el
              Daca merge? (Daca este compatibilă cu Dacia logan ph2, dacă se potrivește în locașul lampei barei spate Logan ph2) Am montat pe Dacia logan ph2 un sistem Navi Edonav E100? Astept un raspuns (Ryky15)

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google