[MODIFICARI] Activare Functii Dacia Generatie II

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buna ziua,

    Oare stie cineva daca prin zona Cluj face cineva activare CB logan SL PLUS din decembrie 2017? Acum mi-a venit o idee ; oare nu se poate avea acces la CB a unui logan ”la distantă”? Eu cred ca daca se poate pe computerele (serverele)legate la net, teoretic n-ar fi o problema....

    Comment


    • Salut,

      Dacă nu poți aștepta să trec prin Cluj - poți deschide un topic separat cu tema Cerere serviciu, mulțumesc pentru întelegere.

      Valabil,
      Detalii pe PM aici pe forum.
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Salut , gasesc pe cineva priceput&disponibil pt activare CB+alte minunatii de functii pe un Logan SL Plus 1.0 Sce 73 in CONSTANTA ?! As merge cu mare drag la torq dar nu-mi permite distanta (nevasta)....Multumesc.

        Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

        Comment


        • Salutare!

          Am o Dacie Logan SL Plus 0.9 TCe 90 CP benzina, cumparata anul trecut in octombrie.
          In bord am un numar limitat de optiuni: km (total si cu reset manual), temperatura, ceas si monitorizare presiune pneuri.

          Aveti idee daca pe tipul asta de dacie sunt functii ascunse ale calculatorului de bord care se pot debloca?

          Multumesc mult!

          Comment


          • Da, se poate activa CB, rapid si ieftin, fără " riscuri".

            Comment


            • Se poate activa si nu afecteaza garantia intrucat e vorba doar de soft, nu se intervine cu nimic fizic.
              Bafta!
              PS:ca si recomandare, incearca da il contactezi pe userul torquemada..

              Comment


              • astazi am trecut si eu pe la t0rquemada , montat oglinzi electrice cu semnalizare, super de treaba bonus corectat unele erori la c.b

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google