[VAND] Manere Deschidere Din Interior Crom Satinat + distantiere

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] Manere Deschidere Din Interior Crom Satinat + distantiere

    se vand manere interior de deschidere usi de faza 2, set complet de 4 bucati, crom satinat. noi, nemontate niciodata. pret 25 ron/bucata sau 80 setul de 4.
    Attached Files

  • #2
    te salut, oare se potrivesc pe logan ph1?
    multumesc

    Comment


    • #3
      nu stiu ce sa spun.

      Comment


      • #4
        Se potrivesc pe sandero 2!?


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Ionut Ungureanu

        sigpic

        Comment


        • #5
          de ph 1 ai ????
          Attached Files

          Comment


          • #6
            de ce aveti impresia ca as sti toate detaliile astea? nu le stiu, nu stiu la ce se potrivesc in afara de PH2.
            nu am altfel de manere, nici de vanzare, nici ascunse in debara.

            un fel de UP!

            vand doar aceste manere.

            nu sunt vanzator de piese. astea mi-au picat la o combinatie si nu am ce sa fac cu ele.

            Comment


            • #7
              se adauga un set de distantiere roti 25mm grosime, prindere dubla, speciale pentru dacia/renault.
              4x100 prinderea prezoanelor, umar centrare roata, gaura centrare pe butuc 60,1 mm, insertii de otel filetate.
              prelucrate pe masina cu comanda numerica, nu strung.
              cumparate acum cca o luna de la alsteel cluj - puteti sa ii cautati pe net, au detalii pe site.
              vin cu prezoanele specifice cu cap scurt pentru prinderea pe butuc - 16 bucati.
              stare ca noi, sunt motati pe masina si s-a parcurs cu ei o distanta de cca 1000-1500 km.
              se centreaza perfect pe butuc, intra chiar putin strans.
              nu bat la viteza mare - i-am probat inclusiv flatout pe A1, nu au/nu fac nicio problema.
              azi se dau jos de pe masina din motiv ca atunci cand le-am luat nu am luat in calcul ca jantele de vara au deja ET 35 iar acum am ajuns cu ET foarte mic.
              pentru jante cu ET standard sunt ok.
              pret 680 de ron toate 4, nu va luati dupa preturile de pe site, in realitate sunt mai mari si nu includ TVA - pot dovedi cu factura de achizitie pe care o dau pentru garantie. incerc sa recuperez cat mai mult din banii dati pe ele ca sa pot sa imi iau de 20 mm sa aduc ET-ul la valoare mai umana
              pentru doritori, le fac mai multe poze azi la demontare.

              multumesc pentru modificare titlu anunt. imi cer scuze daca aveam optiunea asta si eu dar nu am vazut-o.
              Attached Files

              Comment


              • #8
                UP!
                pret nou distantiere 600 de ron

                Comment


                • #9
                  Up, manere si distantiere

                  Comment


                  • #10
                    Up, manere si distantiere

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google