[CUMPAR] Oglinzi Logan Heliomate

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [CUMPAR] Oglinzi Logan Heliomate

    Cumpar o pereche (sau cel putin cea din stanga) de oglinzi pentru Logan electrice, HELIOMATE (musai) si incalzite.

    Sunt interesat si de sticla decat daca este pentru Ph1.

    Multumesc !

    ''Am citit regulamentul si sunt de acord cu el.''

  • #2
    am eu un set de ph1 electrice si incalzite
    dau si separat.

    Comment


    • #3
      Multumesc pentru raspuns ! Sunt heliomate (asta ma intereseaza cel mai mult) ?

      Comment


      • #4
        La logan heliomate??
        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

        Comment


        • #5
          unii fumeaza etnobotanice si intra pe forum...

          Comment


          • #6
            Termenul heliomat este folosit gresit in acest context.
            Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

            Comment


            • #7
              nu sunt heliomate ,daca tu gasesti heliomate eu ti le fac cadou.

              Comment


              • #8
                Poate nu este "heliomat" termenul potrivit...
                Totusi nu exista o solutie pentru atenuarea luminii de la farurile care se vad in oglinzile laterale ?


                Last edited by yo9hnf; 22 June 2015, 13:35.

                Comment


                • #9
                  pe mine m-ar fi interesat ca oglinda din interior sa fie heliomata. Am vazut colegi pe forum care au adaptat de alte masini...eu nu am gasit nimic. IN schimb, cele laterale nu cred ca gasesti heliomate...

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by yo9hnf View Post
                    Cumpar o pereche (sau cel putin cea din stanga) de oglinzi pentru Logan electrice, HELIOMATE (musai) si incalzite.
                    si eu vreau parbriz pentru logan cu senzori apa si lumina, incalzit si (musai) HELIOMAT.
                    accept sa fie si securit, "decat" daca este de PH1.

                    inainte sa ceri ceva, asigurate ca acel ceva exista si atunci nu vor mai fi aparea reactii in genul
                    Originally posted by skd_ozenel View Post
                    unii fumeaza etnobotanice si intra pe forum...



                    Originally posted by yo9hnf View Post
                    Poate nu este "heliomat" termenul potrivit...
                    Totusi nu exista o solutie pentru atenuarea luminii de la farurile care se vad in oglinzile laterale ?
                    poti sa-ti schimbi pozitia pe scaun, asa fac eu
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • #11
                      Mai, omul cumpara ce-l atacati in halul asta?
                      Am sa urmaresc cu interes acest thread pentru ca in cazul in care gaseste, o sa cumpar si eu.

                      Comment


                      • #12
                        Poate omul se referea la oglinzi cu electrocrom? Atunci ar avea nevoie si de oglinda interioara cu senzor de lumina.

                        Comment


                        • #13
                          Poti sa te duci la un service care monteaza folii auto si le ceri sa iti puna folie heliomata pe oglinzile laterale + parbriz daca doresti. In ultima vreme orice service mai serios monteaza asa ceva. Nu iti pot spune despre eficienta ei pentru ca nu am, dar din poze este ok. Dai un search pe Google : Folie heliomata Bucuresti si o sa gasesti un centru prin apropierea ta.

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google