Vand Becuri Auto H4 X-treme Power Noi URGENT

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Becuri Auto H4 X-treme Power Noi URGENT

    Becurile sunt noi, nu au fost puse nici macar o data pe masina.
    NU SUNT SIGILATE!
    URGENT - Doar pt BUCURESTI



    Detalii produs:
    Becurile X-treme Power proiecteaza pe sosea cu pana la 80% mai multa lumina ( comparativ cu becurile standard )

    Surplusul calitativ si cantitativ de lumina le face ideale pentru soferii care vor ca masinile lor sa se evidentieze in trafic.

    Comparativ cu marea majoritate a farurilor, inclusiv cu noile forme de faruri complexe, sunt omologate pentru toate tarile Europene, fara restrictie, pentru a fi folosite in locul becurilor conventionale.

    Iata care sunt atuurile ce va recomanda becurile X-treme Power :
    -Inlocuiesc perfect,ca aspect pe cele cu xenon
    -Sunt aprobate ECE R37 pt folosit pe drumurile europene
    -Sunt incadrate in sticla Quartz pt rezistenta la contactul cu apa
    -Sunt prevazute cu protectie UV pt mentinerea intacta a componentelor din plastic din interiorul lor
    -Au un sistem inteligent de "filtrare" a luminii albastre pt a pastra senzatia de -lumina a zilei ce stimuleaza concentrarea soferului,facand condusul pe timp de noapte mult mai putin obositor
    -Diferite de lampile albastre,ofera o luminozitate asemanatoare cu lumina naturala


    Pret: 60 ron
    Contact: toxicwastebiohazard@yahoo.Com




    Last edited by kta; 10 September 2008, 18:13.

  • #2
    Iti ofer 30 ron.
    (pt ca nu sunt sigilate)

    Comment


    • #3
      Originally posted by Cezar View Post
      Iti ofer 30 ron.
      (pt ca nu sunt sigilate)

      Nici vorba, dar merci pt oferta.

      Comment


      • #4
        Ai vandut cu 60 noi, sigilate.
        Deci mi s-a parut corect sa-ti ofer suma asta tinand cont ca sunt folosite ( tu spui ca nu, insa sunt desfacute, iar testul de uzura nu se poate face....Asadar raman ca sunt folosite).
        Bafta la vanzare.
        Oferta ramane valabila.

        Comment


        • #5
          Originally posted by Cezar View Post
          Ai vandut cu 60 noi, sigilate.
          Deci mi s-a parut corect sa-ti ofer suma asta tinand cont ca sunt folosite ( tu spui ca nu, insa sunt desfacute, iar testul de uzura nu se poate face....Asadar raman ca sunt folosite).
          Bafta la vanzare.
          Oferta ramane valabila.
          Stiu ce-am vandut inainte. Nu sunt la primul set de becuri nesigilate pe care il vand deci nu am de ce sa mint....

          Ms.

          Comment


          • #6
            Daca le trimiti prin posta iti ofer 40 ron + taxe postale. Pm daca esti de acord
            Ambition

            http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

            Comment


            • #7
              Trebuie adaptate? Ca la xenoane stiu ca trebuie adaptor ca altfel nu merge
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • #8
                Sunt becuri cu halogen, nu xenon!N-ai ce adapta...Asa ceva ai si tu pe masina doar alta marca si alta temperatura de culoare!
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • #9
                  Nu am zis ca sunt xenoane...Pt ca am vazut asta...Am intrebat doar daca le trebuie adaptor ca la xenon... Ofer 50 ron+taxe
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • #10
                    Pai daca sunt H4 ce adaptor sa le trebuiasca?Logan-ul are H4 deci se potrivesc fara adaptoare si altele!
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by kta View Post
                      Becurile sunt noi, nu au fost puse nici macar o data pe masina.
                      NU SUNT SIGILATE!
                      URGENT - Doar pt BUCURESTI

                      cat se poate de valabil!

                      Comment


                      • #12
                        Le iau eu.

                        Le iau eu, ca esti din Bucuresti. Le iau si la 60 ron, si nesigilate. Dar cu o conditie. Ne intalnim, si ma ajuti sa le pun pe masina. Ok ? Daca e ok, cum luam legatura? Id mess budaipmihai. Ms.

                        Comment


                        • #13
                          S-au vandut!

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google