Fiat Albea Avariat

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fiat Albea Avariat

    Acu cateva zile mi-am adus aminte de masina unui prieten de al meu care a avut un accident in bacau si nu a resusit sa scape de ea nici acum...Masina nu e f grav avariata...Daca stiti careva unde as putea sa o dau la dezmembrari sau daca e cineva interesat sa o cumpere...Atasez cateva poze...Mi-ar fi de mare ajutor daca s-ar gasi cineva sa ma ajute cu asta...Multumesc anticipat...Numai bine!


    model: albea star 2005 20000 km full option

    masina sta in curte la ELECTRICA BRASOV de cand a fost adusa de la bacau, acum un an jumate

    detalii: krs_one_91

    daca s-ar putea pune Sticky ar fi foarte bine

    Nu mai scrie cu rosu !
    Attached Files
    Last edited by Cristi_Xp; 21 September 2008, 15:26.
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

  • #2
    Foarte grav avariata e putin spus .
    Pune te rog un pret altfel se sterge.
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      Da...Am uitat de pret... 1500 euro
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • #4
        Nu e foarte grav avariata, ii dai doua ciocane si gata.
        Loganul Meu !

        Comment


        • #5
          Valeu...Tu crezi ca se mai repara asta?
          Plafon, lonjeroane ( pe care nu le mai scoti la linie in veci) + alte lucruri.

          PS: cum sa puna sticky?

          Comment


          • #6
            A zis ala ca daca vrea cineva sa o cumpere...Daca nu, cine stie sa zica pe unde sa o dea la dezmembrari :|..
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #7
              Mai bine o vinde pe piese: motor, cutie...Sau sunt si acestea avariate?
              In rest caroseria la fier vechi, caci nu prea mai scoti nimic din ea.
              La dezmembrari nu stiu daca ti-o primeste, iar daca ar face asta, pretul ar fi mic.

              Comment


              • #8
                Motorul clar nu mai e intreg...Accidentul nu a avut loc in localite (bacau) ci inainte de bacau...Si deci erau in viteza ambele masini...Nici cutia nu cred ca mai e prea intreaga
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • #9
                  Atunci daca nu mai e intreg nimic, ce sa mai dai la dezmembrari?
                  Mai poti scoate niste bani pe interior: scaune, bacheta spate etc.
                  Restul la fier vechi.

                  Comment


                  • #10
                    Mai bine o vinde pe bucati.
                    Ea e destul de foarte sifonata
                    sigpic
                    !

                    Comment


                    • #11
                      Masina a fost vanduta, in sfarsit, dupa aproape 2 ani, cu 1000 euro
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google