De Vanzare Pentru Logan 1

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De Vanzare Pentru Logan 1

    Am schimbat de curând loganul și mi-au rămas câteva repere de la ea. As vrea sa le vând pentru a cumpăra alte repere pentru cel nou.
    module cu impuls aftermarchet 2 buc. 75 lei pe bucata
    ceasuri de bord cu lumini modificate, albastru cu rosu, cu CB si consum instant 150 lei
    bloc lumini impecabil, de prim montaj, l-am înlocuit pentru ca am vrut musai bloc lumini cu proiectoare 80 lei
    triple cu semnal alb, impecabile, complete, de prim montaj, pereche, 200 lei
    eleron cu stop pe frâna, perfect funcțional și estetic, necesita vopsire în culoarea dorita, 130 lei
    parte din kit de tuning, cele care se pune pe bara spate, din fibra de sticla, necesita vopsire, are inscripția PILOT pe laterala, 100 lei ambele.
    Pentru poze mai clare va stau la dispoziție pe watsapp.
    Attached Files

  • #2
    accesorii

    Toate preturile sunt negociabile.

    Comment


    • #3
      Buna seara! Ma intereseaza ceasurile dumneavoatra. Imi puteti spune, va rog, cati km au? Multumesc!

      Comment


      • #4
        Aproximativ 73000 km.

        Am schimbat de curând loganul și mi-au rămas câteva repere de la ea. As vrea sa le vând pentru a cumpăra alte repere pentru cel nou.
        -module cu impuls aftermarchet 2 buc. 75 lei pe bucata;
        -ceasuri de bord cu lumini modificate, albastru cu rosu, cu CB si consum instant 150 lei aproximativ 73000 km;
        -bloc lumini impecabil, de prim montaj, fără proiectoare, l-am înlocuit pentru ca am vrut musai bloc lumini cu proiectoare 80 lei;
        -triple cu semnal alb, impecabile, complete, de prim montaj, pereche, 200 lei;
        -eleron cu stop pe frâna, perfect funcțional și estetic, necesita vopsire în culoarea dorita, 130 lei;
        -parte din kit de tuning, cele care se pun pe bara spate, din fibra de sticla, necesita vopsire, are inscripția P pe laterala, 100 lei ambele;
        -apărători de noroi fata absolut noi 40 lei.
        Pentru poze mai clare va stau la dispoziție pe watsapp.
        Last edited by wertys_poi; 30 October 2018, 05:54.

        Comment


        • #5
          accesorii

          Am schimbat de curând loganul și mi-au rămas câteva repere de la ea. As vrea sa le vând pentru a cumpăra alte repere pentru cel nou. Preturi noi, cu reducere, negociabile.

          module cu impuls aftermarchet 2 buc. 70 lei pe bucata

          ceasuri de bord cu lumini modificate, albastru cu rosu, cu CB si consum instant si vitrina de Prestige inclusa, 130 lei

          bloc lumini impecabil, de prim montaj, l-am înlocuit pentru ca am vrut musai bloc lumini cu proiectoare 70 lei

          triple (stopuri) cu semnal alb, impecabile, complete, cu becuri bune, de prim montaj, pereche, 180 lei

          eleron cu stop pe frâna, perfect funcțional și estetic, nespart, necrapat, necesita vopsire în culoarea dorita, 110 lei

          parte din kit de tuning, cele care se pune pe bara spate, din fibra de sticla, necesita vopsire, are inscripția P pe laterala, 90 lei ambele.
          -apărători de noroi fata absolut noi 40 lei.

          Pentru poze mai clare va stau la dispoziție pe watsapp.
          Last edited by wertys_poi; 9 November 2018, 06:41.

          Comment


          • #6
            S-au dat triplele. Raman celelalte repere. Preturi negociabile!

            Comment


            • #7
              Disponibile! Preturi negociabile!

              Comment


              • #8
                Scăpați-ma de ele! Va rog!

                Comment


                • #9
                  UP! Negociabil!

                  Comment


                  • #10
                    PRETURI NOI, REDUSE!
                    Am schimbat de curând loganul și mi-au rămas câteva repere de la ea. As vrea sa le vând pentru a cumpăra alte repere pentru cel nou.
                    -module cu impuls aftermarchet 2 buc. 60 lei pe bucata;
                    -ceasuri de bord cu lumini modificate, albastru cu rosu, cu CB si consum instant și vitrina de Prestige inclusa 120 lei. Aproximativ 73000 km;
                    -bloc lumini impecabil, de prim montaj, fără proiectoare, l-am înlocuit pentru ca am vrut musai bloc lumini cu proiectoare 60 lei;
                    -eleron cu stop pe frâna, perfect funcțional și estetic, necesita vopsire în culoarea dorita, 100 lei;
                    -parte din kit de tuning, cele care se pun pe bara spate, din fibra de sticla, necesita vopsire, au inscripția P pe laterala, 80 lei ambele;
                    Pentru poze mai clare va stau la dispoziție pe watsapp.
                    Last edited by wertys_poi; 17 December 2018, 17:43.

                    Comment


                    • #11
                      Preturi negociabile!

                      Comment


                      • #12
                        UP! Preturi negociabile!
                        Last edited by wertys_poi; 26 January 2019, 08:03.

                        Comment


                        • #13
                          Salut..Un nr. De telefon ????....sau sună-mă ...0724048988....MULTUMESC.
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • #14
                            module cu impuls aftermarchet 2 buc - mă interesează

                            Comment


                            • #15
                              module cu impuls aftermarchet 2 buc - mă interesează
                              mp74

                              Valabile!!! 0763 691281
                              Last edited by wertys_poi; 20 February 2019, 19:09.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google