Caut Kit Tuning Exterior Logan...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Caut Kit Tuning Exterior Logan...

    Caut kit tuning longan asemanator cu cel DynamicStyle de la PilotPower...Sa zicem...Ceva de genu(adica sa necesite schimbare bara fata-spate nu prelungiri)...Vopsire in culoarea masinii si montaj...De preferat in Pitesti da si pe aproape nu m-ar deranja...Dar cu ceva avantaje referitoare la pret ca asa mai bine iau de la ei...Dar nu strica sa intreb!

  • #2
    Kitul zender da foarte bine pe logan dar e cam piperat la banuti . Kitul Dacia iar. Ti-am spus 2 kituri care nu necesita inlocuirea barelor sau daca nu, poti face la comanda asa cum vrei tu. Iti faci o schita ceva si te duci la o firma specializata sa-ti faca. Succes cu masinuta. Sa auzim numai de bine
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • #3
      Multumescmai astept pareri sau....

      Comment


      • #4
        Poi cat costa sa iti puna zender??Ca doar vin aplicate nu trebuie sa iti faca toata bara???
        MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

        Comment


        • #5
          Originally posted by viorelu View Post
          Caut kit tuning longan asemanator cu cel DynamicStyle de la PilotPower...Sa zicem...Ceva de genu(adica sa necesite schimbare bara fata-spate nu prelungiri)...Vopsire in culoarea masinii si montaj...De preferat in Pitesti da si pe aproape nu m-ar deranja...Dar cu ceva avantaje referitoare la pret ca asa mai bine iau de la ei...Dar nu strica sa intreb!
          ...

          Comment


          • #6
            Poi da aplicate.............Cat costa?
            MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

            Comment


            • #7
              Nu stiu, ma intereseaza cu bare cu tot

              Comment


              • #8
                Originally posted by 89.MIR View Post
                Poi da aplicate.............Cat costa?
                zender sunt scumpe ele +.....
                uite:
                http://www.***********.ro/gsid/f53b1...5/c/122-g.html

                Comment


                • #9
                  Cam asa ar trebui in opinia mea sa arate un kit de exterior....
                  Attached Files
                  sigpic
                  Ambition 1.5 dc

                  Comment


                  • #10
                    Poate primele 3 de exterior(desi combinatia galben-albastru e cam tiganoasa plus ca arata ca o sorcova)...Cautatm un kit mai decent nu chestii de genu.....
                    da probabil o sa apelez la PilotPower...

                    Comment


                    • #11
                      Salut cred ca kitul original arata ok eu l-am pus si am lasat si garda mai jos si arata super bine

                      Comment


                      • #12
                        El ti-a dat sa vezi cum arata elementele ( bara, praguri, eleron ) ... Nu combinatia de culori ... Aia poti sa o faci tu cum vrei.

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by EMMY View Post
                          Salut cred ca kitul original arata ok eu l-am pus si am lasat si garda mai jos si arata super bine
                          Se mai gaseste kit logan dacia la dealeri?...Cat te-a costat?

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by viorelu View Post
                            Se mai gaseste kit logan dacia la dealeri?...Cat te-a costat?
                            se gaseste sigur pretul nu`l stiu dar incerca sa te duci la reprezentanta Dacia din orasul tau si o sa afli mai multe detali !

                            Comment


                            • #15
                              O sa-ti pun ceva poze cu masina mea cand am timp ca sa-ti dai seama

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google