Vand Toba Finala Inox, Anvelope, Si Pleoape Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Toba Finala Inox, Anvelope, Si Pleoape Logan

    Salutare .
    Vand :
    -toba de inox gata adaptata pentru Logan...Nu trebuie decat sa o taiati pe cea stok si asta se monteaza fara nici un fel de sudura (adaptarea este facuta cu teava de inox de 6 cm diametru si sudata in argon)

    -pleoape fibra (Pilot) gata vopsite cu albastru marine

    -4 anvelope Matador Aquilla Evo 195/60/15 in stare impecabila (au rulat doar 2500 km , si asta se poate vedea pe banda de rulare unde inca mai scrie destul de clar Matador)

    Preturi:

    - toba 300 lei
    -pleoape 70lei
    -anvelope 400 lei (toate patru)

    Toate aceste piese le dau pentru a pune pe ea ce a avut stok si sa o vand deoarece nu se iau in calcul la vanzare.
    Attached Files
    real power..... diesel power by

  • #2
    Inox oxidabil vad dintr-o poza....Cum de a reusit sa rugineasca?
    Tot nu am inteles cum e povestea cu toba asta. - "se taie toba stock" - sa inteleg ca e doar tips?
    Te-as ruga sa faci o poza de dedesubt.

    Comment


    • #3
      Originally posted by Cezar View Post
      Inox oxidabil vad dintr-o poza....Cum de a reusit sa rugineasca?
      Tot nu am inteles cum e povestea cu toba asta. - "se taie toba stock" - sa inteleg ca e doar tips?
      Te-as ruga sa faci o poza de dedesubt.
      Salut.
      Nu este rugina ci a fost ceara de la spalatorie cu care ei au dat si toba era incinsa, iar in alta poza poti vedea ca s-a rezolvat cu Cif.Toba nu este tot una cu tips, iar ce am eu nu este tips.Teava care se vede in toba este o sita iar gazele trec prin ea . Toba are cam 45 de cm si de ea am sudat 25 cm de teava de inox pentru ca pe toba stok am mai lasat 10 cm de teava. Un service imi lua 150 de lei sa o monteze si o faceau cu teava veche de la alte esapamente, asa ca am dat mai mult si am facut o lucrare de calitate in alta parte, motiv pentru care baietii de acolo mi-au sugerat sa fie demontabila.Pentru nelamuriri o sa fac si o poza de jos.
      real power..... diesel power by

      Comment


      • #4
        Anvelopele......Profil de vara????
        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

        Comment


        • #5
          Originally posted by cristi3775 View Post
          Anvelopele......Profil de vara????
          Salut Cristi.

          Anvelopele sunt profil de vara ,adica chiar cele pe care le vezi montate pe masina in pozele atasate.Initial nu am dat importanta benzii centrale de pe profilul cauciucului , dar am ramas surprins cand i-am vazut utilitatea in mers , si asta la viteza, adica iti ofera o directe mai buna si mai ferma.Cu cele Kormoran am avut surprize la franare si poate multi dintre voi ati patit cu masina sa se duca ca ''sania''.Cu astea am avut placerea sa constat cat de mult conteaza sa ai o anvelopa buna.
          real power..... diesel power by

          Comment


          • #6
            Originally posted by Cezar View Post
            Inox oxidabil vad dintr-o poza....Cum de a reusit sa rugineasca?
            Tot nu am inteles cum e povestea cu toba asta. - "se taie toba stock" - sa inteleg ca e doar tips?
            Te-as ruga sa faci o poza de dedesubt.
            Salutare.

            Am mai atasat cateva poze ca sa vezi exact cum este prinderea, si in acelasi timp am mai atasat pleoapele si anvelopele.

            Eventual daca te gandesi ca exista posibilitatea ca cineva sa iti fure toba.....O poti suda.
            Attached Files
            real power..... diesel power by

            Comment


            • #7
              Ce pret are toba ?
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • #8
                Toba este 300 lei .
                real power..... diesel power by

                Comment


                • #9
                  Oferta este inca valabila.
                  real power..... diesel power by

                  Comment


                  • #10
                    As vrea eu pleoapele pentru ca am tot albastru marine culoarea dar ma intereseaza daca sunt vopsite profesional pentru ca nu as vrea sa se cojeasca

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by crazy_gaby View Post
                      As vrea eu pleoapele pentru ca am tot albastru marine culoarea dar ma intereseaza daca sunt vopsite profesional pentru ca nu as vrea sa se cojeasca
                      Salut.

                      Pleoapele le-am vopsit chiar la vopsitoria lor de la Pilot.Au luat codul de pe masina si in 2 zile le-am luat.....Deci iti garantez ca sunt date cu primer si ca sunt la culoarea masinii. Pentru a le vedea putem vorbi....YM mad.Cosmin
                      real power..... diesel power by

                      Comment


                      • #12
                        Am bagat idul tau ca le iau sigur daca sant vopsite asa ast sa intrii ca sa stabilim o intalnire

                        Comment


                        • #13
                          Pretul este negociabil la toba?
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • #14
                            Un filmulet cu toba... Cum se aude... Se poate ?

                            Comment


                            • #15
                              Merg 195/65/r15 pe jantele de fabrica care au cauciucuri 185/65/r15? Sau e greseala la tine?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google