Vand Jante Al. ATS Cup 4x100, R15 7j ET24 Perfecte Pt Logan !!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Jante Al. ATS Cup 4x100, R15 7j ET24 Perfecte Pt Logan !!!

    Vand 4 jante fondmetal din aluminiu 100% nu din nu stiu ce aliaj care crapa & etc. Sunt made in italy model ats cup 4x100 prezoane pe 15, gaura centrala de 6 (perfecte pt logan si renault) dar merg si pe multe alte masini care au prindere 4x100 gen opel, bmw urs, golf 1,2, etc. Jantele au latimea 7j, au buza lata si ET24 (ET mic = iesire mare spre exterior) ET janteleor de tabla de pe logan fiind 48 !!! Pe logan vin exact la marginea aripilor, nu au fost lovite niciodata asa mai serios, niciodata indreptate sau sudate !!! Sunt exact cele din poze, sunt impecabile, fiind recent lacuite, curatate, trebuie doar puse gumele pe ele si montate pe masina (care va arata extraordinar cu ele) !!! De vanzare 280e disc valabil pt bucuresti !!! 0724.810.845 /// 0765.614.941
    Attached Files
    Last edited by geooox; 6 November 2008, 20:40. Reason: poze
    logan 1,5'DCI /85cp.

  • #2
    Pai si de ce le vinzi?
    Fuarte Nervos !!!

    Comment


    • #3
      Upgrade posibil chiar imi plac dar ptr mcvul meu sunt prea iesite in afara...

      sigpic

      Comment


      • #4
        Le vand pentru ca am urgent nevoie de bani si pentru ca eu mi-am luat logan sa car cu el (nevasta, copil, bagaje etc.! Si la o incarcare mai mare si ceva gropi si cu gume de 215 cum vroiam eu sami pun ating aripa !!! + ca momentan nu stau bine cu banii si nam nici bani de gume !!! Daia le dau ! O sa-mi cam para rau dupa ele pt k altele nu prea cred k o s mai gasesc dar asta e situatia !
        logan 1,5'DCI /85cp.

        Comment


        • #5
          Si pe MCV ar arata extraordinar !!! Pe cel care le va cumpara il rog sa posteze poze cu masina incaltata cu aceste jante sa vedeti si voi cum arata asa k chestie !!!
          logan 1,5'DCI /85cp.

          Comment


          • #6
            Uppp !!!!!!
            logan 1,5'DCI /85cp.

            Comment


            • #7
              Nu vrea nimeni niste jante k'lumea ???
              logan 1,5'DCI /85cp.

              Comment


              • #8
                Topic inchis ! Nu le mai dau !!!
                logan 1,5'DCI /85cp.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google