Cauciucuri Cu Jante Iarna 185/65/R15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cauciucuri Cu Jante Iarna 185/65/R15

    Am pe cineva in germania...Vine in 3-4 zile.M-a sunat sa imi spuna ca are 4 seturi de cauciucuri cu jante de tabla..Arata bine nu sunt lovite si cauciurile sunt de iarna ...

    Setul costa 100Euro (atat mi-a zis atat va zic)
    Personal 1 il iau eu.Restul cine vrea sa imi spuna urgent
    0746689599 0755106102 0766260859
    puteti sa ma sunati pana la ora 22:00 ora decenta....Sau dimineata dupa ora 10:00.

    nu ma intrebati de firma cauciucurilor.Stiu ca sunt de iarna. Se potrivesc la logan
    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

  • #2
    Jantele cu tot cu anvelope sunt 100 de euro?? Daca da ma inscriu si eu pentru un set ! ! iti zic din start punem acolo pe lista.
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • #3
      Da sigur.Am uitat sa mentionez.
      Jante+Anvelope 100E.....
      asa ca ...Fac toti banii + ca iesim din iarna lejer....

      Dupa cum spuneam . la 400 lei sau cat a fi euro acum iti iei 4 cauciucuri si 4 jante.
      PS cine vrea jante de aluminiu cu cauciucuri ..preturile de acolo : 150Euro - 200Euro ...R15...in functie de model.
      Tipul asta face odata la 2 sapt Germania (imi este dator vandut) asa ca pot sa il pun sa imi aduca ce vreau.....
      P.S. NU IMI PUN CAPAC !! VETI DA VOI ODATA SI ODATA UN SUC CAND NE VOM INTALNI !
      Last edited by JmEk; 19 November 2008, 12:00.
      Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

      Comment


      • #4
        Ma bag si eu la un set ... Vin eu la iasi si le ridic

        pana acum din 4 seturi ... 1 la razvan 1 la deluxe mai sunt 2

        razvane dam de baut la baiat
        sigpicMy ride

        Comment


        • #5
          Cauciucurile de pe jante sunt noi?

          Comment


          • #6
            Mike26ro fara suparare,dar nu ai vrea sa vina si cu discuri de frana aerate?
            Cauciucurile sunt Ok...Tipul care e acolo mi-a zis ca trec iarna fara probleme.Nu pot sa il sun din 5 in 5 minute sa il intreb ca ce are ,cum arata.Mi-a zis ca sunt ok si ca au jante .
            la 400 lei ......Cu cauciucuri noi.....Pai e 100 lei numai o janta.....X 4...= 400 lei.... Asa ca...Sry dar...Cam multe cerinte pentru 400 lei.



            PS. Doar 1 set mai este...ca am zis ca 1 il iau eu
            Nu le montez pe masina nu nimic.
            In momentul in care le am le pozez le trec pe forum si fiecare isi alege.
            Cine vine la iasi e mai bine.Deci nu voi face "combinatii" sa iau eu ce e mai bun si voua restul.Suntem egali din aceasta perspectiva.Fiecare vreau sa fie multumit.

            Care Razvan? va rog sa scrieti nick-name si ne gasim noi pe urma.
            Last edited by JmEk; 19 November 2008, 12:37.
            Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

            Comment


            • #7
              Sincer nu vreau cu discuri...Ca ale mele sunt bune.
              doi la mana....Jante de tabla am gasit cu 75 lei bucata...Iar cauciucul cu 60 lei...SH ambele, se gasesc si mai ieftin (50 lei).
              deci ....
              nu zic ca nu se merita da...Nici sa fie opinci.

              Comment


              • #8
                Domnu a zis ca pune poza ... Vrei sa iei vacanta? Pune poza si ne alegem dupaia ... Mai e un set .. Un set le ia baiatu unul keanurev si unul deluxe

                cand vin si pui poze dia si tu pm-uri in caz ca nu vedem ... Te salut
                sigpicMy ride

                Comment


                • #9
                  @jmei- un set il vreau si eu.....Chiar daca e acuma sau peste 2 saptamani.....La preturile astea vreau jantele din aliaj...Daca se poate, caci de tabla am deja. Se poate?
                  Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                  Comment


                  • #10
                    Ma bag si eu la un set. Ideea e sa fie de renault sau logan, in caz contrar nu stiu daca se potrivesc.

                    Comment


                    • #11
                      4 prezoane.185/65/R15 el inca mai cauta masina sa aiba cu ce veni in tara si cu ce sa imi care mie alea asa ca....Sa ne auzim cu bine.
                      Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                      Comment


                      • #12
                        Deci aduce si jante din aliaj?

                        As fii interesat si eu de un set...........Ceva modele?

                        Comment


                        • #13
                          Cristi dupa cum am vorbit aseara la telefon.Se pare ca nu pot lua legatura astazi cu el (cel putin pana acum) oricum i-am lasat mesaj sa faca poze si diseara cand intra pe mess sa imi lase daca a gasit ceva bineinteles cu tot cu gume......
                          Indiferent de situatie daca le poate aduce acum e ok daca nu pana pe 15 dec mai are 1 drum incolo.
                          Va pun la curent mai tarziu.
                          Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                          Comment


                          • #14
                            Sal,ma servesti si pe mine cu niste jante de aliaj?

                            Comment


                            • #15
                              Servesc pe toata lumea.Nu este nici un fel de pb.Ideea e sa imi raspunda capcaunul asta i-am trimis 3 mesaje pana acum.Astept sa raspunda
                              Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google