Cumpar Oglinzi Manuale MCV

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Oglinzi Manuale MCV

    As dori sa stiu daca are cineva de vanzare oglinzi manuale de mcv?

  • #2
    Chiar nu are nimeni o pereche de oglinzi de MCV manuale de vanzare?

    Comment


    • #3
      Eu am comandat de la pitesti oglinzile mcv cu tot cu cablaj si joistik au fost trimise prin posta
      daca esti curios am sa iti dau adresa de mail

      Comment


      • #4
        pune aici adresa te rog. eventual daca sti ceva preturi la oglinzile astea, si de unde le trimite? din uzina sau e vreun magazin ceva?
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #5
          mail la adytt2000@yahoo.com

          Comment


          • #6
            mda. daca imi aduc aminte am vorbit cu el aseara pe un forum concurent, si zicea ca nu mai are. sper sa mai aduca, dar din cate stiu mi se pare cam scump. oricum ms pentru adresa am trimis pm
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #7
              Nu stiu daca are magazin tipul e din pitesti si am primit tot ce am cerut de la el ,acum mai recent cele electrice erau 360 ron

              Comment


              • #8
                da, si cele manuale 250. mi se pare cam scump as da atata sa zicem, dar cu transport inclus
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • #9
                  Pai am dat 10 ron pentru transport posta romana moka aproape

                  Comment


                  • #10
                    Am si eu nevoie de un set de oglinzi manuale de MCV si tot sper sa ma poata ajuta cineva!!!!!!!!!!!!!!Chiar nu are nimeni de vanzare asa ceva?????????????????

                    Comment


                    • #11
                      390 lei bucata cu tva inclus, cu reglaj manual. asta e oferta de la un magazin de piese din brasov. in alta parte mi-a cerut 360 pe bucata, dar nu mi-a zis nimic de tva. nu avea pe stoc, imi aducea doar daca plateam un acont
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • #12
                        Inca doresc sa cumpar un set de oglinzi manuale de MCVchiar nu are nimeni asa ceva????????????????? Astept un raspun din partea unui posibil vanzator

                        Comment


                        • #13
                          de ce nu iti iei electrice ca sunt mai ieftine decat cele manuale si iti faci si cablaj si tot si combini utilul cu placutul. si in gaurile care raman in fetele de la usi iti pui niste tweetere. eu asa am facut si au iesit super. daca te hotarasti da-mi un pm. salut
                          sigpic
                          Logan 1.4 Dynamic Blue

                          Comment


                          • #14
                            eu unul il inteleg de ce vrea manuale; poate are oglinzi de berlina tot manuale si nu vrea sa se complice sa dea manopera ptr instalare cablaj etc (in Iasi sub 2 mil nu se baga nimeni), si e mai simplu sa si le monteze pe alea manuale; plus ca sunt multi care au avut manuale de MCV si au optat ptr electrice de prestige...si poate s-a gandit ca le vinde ieftin...maxim 1.5 mil perechea; in cazul asta ma abonez si eu
                            "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                            Comment


                            • #15
                              Se poate inchide sa rezolvat

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google