vand arcuri sport KW noi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vand arcuri sport KW noi

    vand arcuri sport KW pt logan.setul e de 4 bucati fata spate si costa 160 euro..noi noute
    Team CSR[/FONT]

    execut sisteme audio profesionale,body kit-uri custom tel:0757709912

  • #2
    Tre. sa schimb si amortizoarele obligatoriu? si cu cat scade garda la sol?

    Astept pm. ms

    Comment


    • #3
      neaparat nu ,dar oricum omori amortizoarele,eu le am de vreo 30 mii km cu arcuri sport si cred ca mai merg putin ,nu se recomanda pentru performante oricum,tzopaie prea mult masina.Garda coboara cu cativa cm ,un aspect mai placut
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #4
        nu tre sa schimbi telesoapele..daca vrei se pot schimba dar..tre si ele platite.la logan arcurile sunt calculate la weitec in asa fel incat sa nu deterioreze telescoapele de fabrica
        e normal sa fie mai rigida .sta mai bine pe curbe .si e franare altcumva opreste.nu mai are acel balans tampit cum il are loganul
        Team CSR[/FONT]

        execut sisteme audio profesionale,body kit-uri custom tel:0757709912

        Comment


        • #5
          dap,dar sa nu te bazezi prea mult pe faptu ca ai arcuri sport si vezi doamne ai stabilitate mult mai buna,e un plus insa nu e mare lucru,in primul rand ajuta la aspect,in al 2lea rand masina o sa iti tzopaie la greu pe drum denivelat de abia poti sa o tii la 80 la ora,daca ii dai mai tare si esti si incarcat nu ti-as dori sa aflii ce te injura aia din masina...e ok sa schimbi doar arcurile asta in cazul in care pe viitor vrei sa pui si telescoape sport...eu le am de 30 mii de km si cred ca o sa imi cumpar si telescoape sport...
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google