De vanzare motor 1.6, 16v, 107 cp + cutie de viteze

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De vanzare motor 1.6, 16v, 107 cp + cutie de viteze

    Motorul si cutia de viteze sunt ale unui coleg de serviciu si provin de pe un Renault Laguna accidentat. Motorul are in jur de 100.000 km. Le vinde pentru ca face recarosare si masina cu care recaroseaza are motor de 1.8 l. Pentru cei interesati, detalii la telefon 0740.506.855 - Ionut.
    sigpic
    Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

  • #2
    ce bani ...doar motorul
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      Nu stiu. Il poti suna, e telefonul lui.

      Am vorbit din nou cu el, pretul cu care doreste sa le vanda este de 550 euro amandoua, cutia si motorul. La oferte serioase e dispus catre negociere.
      Last edited by ady_p; 29 December 2008, 14:34. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic
      Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

      Comment


      • #4
        Mai e de actualitate anuntul ? Ce pret ? IONUT prietenul tau nu raspunde la telefon . L-am sunat toata ziua si azi si am incercat si ieri (sun cu nr ascuns - poate are datorii la stat)
        1.6 MPi Icy White

        Comment


        • #5
          frate in regulament scrie clar pui anunt pui si pret...vezi poate te trezesti cu vreun warn
          sigpic

          Comment


          • #6
            Pretul e de 550 euro amandoua. N-ai vazut?
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • #7
              hmmm interesant anuntul bafta la vanzare... mi-e ciuda ca nu am bani ca l-as fi saltat eu.

              Comment


              • #8
                gasiti mi si mie un motor de 1.6 16 v cu tot cu calculator

                am motor de 1.4 si vreau sa i pun de 1.6 16v ce modificari trebuie sa i mai fac cn stie.....sau ce motor se mai potriveste pe logan
                Last edited by tava23; 12 February 2010, 20:27. Reason: Automerged Doublepost

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google