Predau Leasin 1,5DCI Bleu Mineral Tunat !!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Predau Leasin 1,5DCI Bleu Mineral Tunat !!!

    logan laureate bleu mineral, tunata, impecabila, are 1700km, fabricatie 17 decembrie 2007 cumparata in mai 2008, motor 1,5DCI 85/cp (ala cu i rosu si spoiler MCV) full (dublu airbag, AC, geamuri/oglinzi el, mp3) imbunatatiri (colant stalpi, ornamente aripi, limbi protectie noroi, ornament toba, oglinzi MCV, jante late, pleoape, geam protector proiectoare, prelungire spoiler), exact cea din fotografie, mai sunt de achitat 39 de rate a 190e + 35E casco lunar adica 225E fara valoare reziduala sau alceva !!! avansul cerut e 4000E !!! (masina a costat noua 10500E fiind laureatul 1,5dci de 85cp vopsea metalizata, garantie 3 ani, etc.) eu am platit pe ea pana acum 3500E avans + taxa inmatriculare, asigurare si comisioane inca vreo 500E + 9 rate a 225e cu tot cu casco !!! adica vreo 6000E + ce am mai bagat in ea sa arate asa ca acum !!! iar pt altii care vad acest anunt mentionez ca masina nu se va da decat cu 4000e si se preia lesingul mai jos nu o las, ma chinui cu ea si o platesc eu, mai ales ca nu se mai face loganul asta vechi (care e mai frumos ca cel nou, parerea mea) ! nu comentati aiurea ca mama nu stiu ce si nu stiu cum luativa ce vreti voi dar nu mai comentati aiurea mai ales ca la o simpla socoteala dobanda la acest leasing nu este mare (creditul a fost facut pt 7000E iar daca inmultiti 190E x 48 rate cate au fost = 9120e adica o dobanda de 2120E pt 4 ani la cei 7000 inprumutati ceea ce nu mi se pare mult) sunt curios ce dobanda e la leasing acum ..... ? si nu confundati casco cu rata care e cu totul si cu totul altceva !!1 0724.810.845 /// 0765.614.941 bucuresti !!!
    ps. nu a avut accident/e si kilometrii sunt reali (1700km) eu avnd carnetul doar de 3 luni !!!!!
    Attached Files
    logan 1,5'DCI /85cp.

  • #2
    uppp !!!!!

    uppp !!!!!
    Last edited by geooox; 29 January 2009, 22:06. Reason: Automerged Doublepost
    logan 1,5'DCI /85cp.

    Comment


    • #3
      uppp !!!!!
      logan 1,5'DCI /85cp.

      Comment


      • #4
        Ce model de jante sunt si de unde sunt achizitionate?
        Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

        Comment


        • #5
          nu stiu ce model sunt cred k ATS si achizitionate de la un prieten care a venit din germania cu un BMW urs incaltat cu ele !
          logan 1,5'DCI /85cp.

          Comment


          • #6
            uppp !!!!!
            logan 1,5'DCI /85cp.

            Comment


            • #7
              dar pana la urma nu inteleg cu ce e tunata masina...
              sigpic

              Comment


              • #8
                ia o poza cu un logan stock si vezi ce diferente sunt !!!
                logan 1,5'DCI /85cp.

                Comment


                • #9
                  apropo este mult mai tare si mai frumos noul model/fara suparare! tunarea nu prea este asa vizibila/

                  Comment


                  • #10
                    fiecare cu parerea lui !!! mie mi se pare oribil loganul nou il strica eleronu ala incorporat si fata aia care chiar arata naspa si ma refer mai ales la spoiler si la grila de la radiator a spoilerului si proiectoarele care n-au nici-o legatura cu fata ! doar interiorul e un + fiind mai frumos !!! asta e parerea mea, e oribil PH2 !
                    logan 1,5'DCI /85cp.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by geooox View Post
                      ia o poza cu un logan stock si vezi ce diferente sunt !!!
                      nu trebuie sa iau o poza cu logan intrucat am si eu unul! In afara de roti nu vad nimic schimbat... important....
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        nu ma e prea prea tunat trebuia sa ii pui o eticheta din aia cu "SCUZE dar te-am depasit"
                        In rest e ok masina!
                        UP de la mine
                        MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                        Comment


                        • #13
                          Cine cumpara masina poate nu vrea sa fie tunata nu la toata lumea le plac masinile tumate exagerat lasati omul sa vanda masina.

                          Comment


                          • #14
                            mersi radu2008 ! masina e aranjata in asa fel incat sa placa la toti (mai ales mie) si nu doar pentru cativa si puteam sa pun mai multe pe ea sa schimb spoilere praguri, etc. dar la gropile si bordurile din romania chiar nu se merita !!! iar un tuning k'lumea si ma refer la ceva cu adevarat k'lumea nu chiciuri care vezi la tot pasul, costa destul de mult incat nu se merita pentru valoarea loganului, calitatea drumurilor si prostia multor soferi care nu respecta nici cele mai elementare reguli de circulatie !!!
                            logan 1,5'DCI /85cp.

                            Comment


                            • #15
                              In romania nu ai drumuri de plaguri si spoilare ca numa gropi pe la tot pasul si te miri ca incepe ceva sa bata la masina.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google