Vand Tavite Pt. Portbagaj Si Covorase/presuri Auto Personalizate Pe Model De Masina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Salutare!
    Ai tavita pentru portbagaj pentru un Ranault Clio 2 berlina? Este vorba de o masina ca cea din poza. Daca ai nevoie de poza cu interiorul portbagajului, sa-mi spui si se rezolva.
    Attached Files
    Computer, did we bring batteries?... Computer?...

    Comment


    • #17
      Salut!

      TopCat - Multumesc ca m-ai sunat!
      Nu stiu ce-i problema: toate setarile sunt in ordine, dar totusi nu primesc notificare pe e-mail pentru posturile noi!

      Va rog sa ma sunati daca vedeti ca nu va raspund in max. 24 de ore. Inseamna ca nu am primit notificare de mesaj nou...

      Da, avem pe stoc tavite pentru Symbol - toate trei generatiile: primul (cel cu "groapa" in portbagaj, al doilea (cel cu portbagaj plan) si al treilea (cel lansat in 2008).
      Tot pentru Symbol avem si covorase de cauciuc speciale, de prima echipare in vest.

      Multumesc,
      Mircea
      Daca nu sunt date confidentiale va rog sa intrebati pe topic, nu PM! Cautam colaboratori.
      0256/275273 0720.699655 L-V 8-18 ; S 9-15

      Comment


      • #18
        pune niste poze si cu covorasele de logan berlina!
        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

        Comment


        • #19
          Salut!

          Lucialina - ai mai jos poza cu covorasele de Logan.

          Mircea
          Attached Files
          Daca nu sunt date confidentiale va rog sa intrebati pe topic, nu PM! Cautam colaboratori.
          0256/275273 0720.699655 L-V 8-18 ; S 9-15

          Comment


          • #20
            Am o curiozitate: de ce e libera portiunea din partea stanga a covorasului soferului?
            Imi place cum arata, se vede ca au fost studiate formele unde se aseaza, insa nu inteleg lipsa acelei "limbi". Eu tin piciorul (stang) frecvent in acea zona si daca nu am protejata acea zona mi se umple mocheta aceea de "cadouri".
            Merci!
            P.S. o foto si cu acel covoras pentru protbagaj berlina se poate?
            Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

            Comment


            • #21
              Salut!

              77sky - Toate covorasele sunt produse doar pe matrite aprobate de producatorii masinilor. Sunt masini la care covorasele au "limba" aceea pentru rest-pied (foot-rest) , dar nu au toate.
              Ai mai jos poza (aleatoriu) cu Astra G.
              Explicatia tine de productie (si este aceeasi pentru toti cei 3 producatori de covorase de cauciuc cu care lucram): daca rest pied-ul e ingust, limba aceea se rupe in ~40% din cazuri in momentul scoaterii covorasului din matrita. Nu exista producator care sa poata suporta asa procent rebuturi...
              La masinile cu rest pied lat, evident ca baza extensiei este mai solida si nu apar probleme.
              Ai mai jos poze cu tavita pentru portbagaj de Logan Sedan. Mi-au fost trimise (Multumesc!) de un client de pe alt forum.
              Multumesc,
              Mircea
              Attached Files
              Last edited by themircea; 19 February 2009, 07:09.
              Daca nu sunt date confidentiale va rog sa intrebati pe topic, nu PM! Cautam colaboratori.
              0256/275273 0720.699655 L-V 8-18 ; S 9-15

              Comment


              • #22
                Ma bucur sa aflu ca ai tavita pentru portbagaj cu "groapa". Doresc si eu una.
                Trimit datele de contact pe pm.
                Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                Comment


                • #23
                  ai pm de la mine..

                  Comment


                  • #24
                    Salut!

                    TopCat - Multumesc pentru comanda. A plecat spre tine. Maine ar trebui sa o primesti.

                    bluee - Multumesc pentru comanda! Asa cum ai dorit, pleaca maine de la noi, cu livrare luni.

                    Multumesc,
                    Mircea
                    Daca nu sunt date confidentiale va rog sa intrebati pe topic, nu PM! Cautam colaboratori.
                    0256/275273 0720.699655 L-V 8-18 ; S 9-15

                    Comment


                    • #25
                      covoras portbagaj pentru sandero gasim?

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by TopCat View Post
                        Ma bucur sa aflu ca ai tavita pentru portbagaj cu "groapa". Doresc si eu una.
                        Trimit datele de contact pe pm.
                        cum adica cu groapa ???
                        1.2 TSI

                        Comment


                        • #27
                          Salut!

                          winner - da, este pe stoc. 151 ron, minus 10% sau curierat gratuit.
                          Si sa vezi ce fain sta in portbagaj! Le-am facut sange rau celor de la reprezentanta... Doar ca nu ai cum s-o vezi ...ca nu am poze cu Sandero ...

                          irinel - Symbol (Thalia in vest) a avut la modelele de pana prin 2006 o "groapa" in mijlocul portbagajului - o adancitura teribil de practica pentru tinut maruntisuri (si nu numai) in ea. In 2007 au renuntat la ea si au facut porbagajul plat, ca la majoritatea masinilor.
                          D-aia va tot zic ca nu-s doua tavite la fel! )

                          Weekend placut!
                          Mircea
                          Daca nu sunt date confidentiale va rog sa intrebati pe topic, nu PM! Cautam colaboratori.
                          0256/275273 0720.699655 L-V 8-18 ; S 9-15

                          Comment


                          • #28
                            Am primit tavita. Se potriveste perfect. Multumesc!
                            Promptitudine si profesionalism! Recomand!
                            Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                            Comment


                            • #29
                              Salut. Am inteles ca o tavita pentru Sandero este 151 de roni. La fel este si pentru Logan sedan?

                              Comment


                              • #30
                                Salut!

                                TopCat - Iti multumesc ca ai cumparat de la noi si iti multumesc si pentru recomandare! Ma bucur ca-ti place tavita!
                                Iti stau la dispozitie si pe viitor!

                                lupulucian - Da, toate tavitele pentru masini cu portbagaj mediu sau mare -Logan, Golf, Focus, Passat etc- sunt la 151 ron.
                                Cele pentru masini cu portbagaj mic si foarte mic -Fiesta, Polo, Clio HB (nu Symbol!), Fabia HB (nu sedan sau combi!) etc - sunt la 134 ron.
                                Asa cum ziceam, din preturile astea scazi 10% sau ai curierat gratuit.

                                Duminica placuta!
                                Mircea
                                Daca nu sunt date confidentiale va rog sa intrebati pe topic, nu PM! Cautam colaboratori.
                                0256/275273 0720.699655 L-V 8-18 ; S 9-15

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google