confectionez tuning pentru logan pe led-uri

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • confectionez tuning pentru logan pe led-uri

    confectionez tuning pentru logan pe led-uri stopuri poziti semnal pe oglinzi lumini de interior tot ce vreti.id mes.pisicazit@yahoo.com

  • #2
    poti sa pui si niste poze aici si eventual niste preturi

    Comment


    • #3
      Daca nu apar cateva preturi informative, se inchide.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #4
        imi pare rau dar nu pot da preturic asa din burta fiinca difera de la masin la masina iar poze pun una si pentru mai multe amanunte contactati-ma pe id.mess. pisicazit@yahoo.com

        Comment


        • #5
          ddddddddddd
          nu doar leduri face omul, uite si citeva linkuri pentru amatori
          antifurturi, orice ar insemna asta sa ma ilumineze si pe mine careva
          stopuri
          semnalizari si chestia asta mi se pare interesanta. la ce ar folosi acolo semnalizarea?
          lumini interioare nu ma prind unde
          carcase oglinzi asta-mi place, interesant
          schimbare tapiterie
          semnalizare in far

          nu cred ca e greu sa aproximezi un pret. doar vorbim de logane aici si pretul nu poate sa difere.
          eu vreau un pret la oglinzile mici si neagre semnalizare cu leduri. si nu e la duma, chiar imi place!
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • #6
            Interesant site-ul dar...nu merge...
            sigpic

            Comment


            • #7
              eeeeeeeeeee
              Originally posted by crististreulea
              antifurturi, orice ar insemna asta sa ma ilumineze si pe mine careva
              Pai alea ar vrea sa fie 2 bucati de tabla, puse pe carcasa oglinzii sa nu mai poata sa fure cineva sitcla de la oglinda. Dar o ia cu totul...
              Originally posted by crististreulea
              semnalizari si chestia asta mi se pare interesanta. la ce ar folosi acolo semnalizarea?
              Semnalizarea aia e degeaba pusa acolo, oricum nu se vede si te mai si deranjeaza noaptea daca vrei sa te uiti in oglinda.
              Originally posted by crististreulea
              lumini interioare nu ma prind unde
              Luminile s-au evaporat cred...
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #8
                ffffffffffffffffffff
                @valeriuciprian: insista, o sa-si de-a drumul. eu am vazut de am luat linkul.
                @andrei: m-am iluminat, mare dreptate ai!
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • #9
                  A mers ...am deschis cu Opera...nu prea ma convins ceea ce fac ei...
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    am trait sa o vad si pe asta.antifurt la oglinzi.
                    poate mi se pare mie ciudat dar eu nu am vazut in timisoara asa ceva.
                    astea arata bine dar ce am vazut la protv erau gratii la oglinzi.
                    pe viitor probabil masina ideala va fi tabul sau?

                    Comment


                    • #11
                      Sal apreciez faptul ca ati intrat la mine pe seit si ca aveti nelamuri scuze ca nu am raspuns fiinca eu nu prea am stat pe acasa ca sa verific mailurile as deci preturi nu pot da fiinca daca ati citi bine eu fac personalizat nu fac serie eu fac tie un model altuia altul deci nu stiu cite leduri intra la un model anume in principiu pretul este 30.000lei ledul si andrei daca doresti sa stii acele semnale pe sticla nu te deranjeaza la ochi si se vad si din spate iar luminile de interior sunt puse in josul usi ca sa vezi cind deschizi usa unde calci in interior sunt puse la picioare sa vezi cind te urci in masina sa nu fie ceva pe jos prin masina mai sunt in clanta din interior ca la audi mai pun si pe exterior tot in clanta masini ca sa vezi atunci cind esti undeva pe intuneric unde este clanta portierei.si pentru alte amanunte va rog mult contactati-ma pe id de mes va raspund cu cea mai mare placere . va multumesc o seara buna

                      Comment


                      • #12
                        da kestia cu luminile e super am vazut si pe megane cand deskizi usa se aprind.
                        ma bucur ca mai exista persoane care stiu,au priceperea sa faca ceva si vor deoarece la alti mesteri daca doresti ceva ba nu au timp ori nu pierd timpul cu lucruri marunte.
                        bafta si la multi clienti.

                        Comment


                        • #13
                          da misto lucruri faci ,spor la treaba dar vroiam si niste preturi ca sa stim ce ne facem ,eu de exemplu as vrea sa-mipun led la incuietori logan sa se vada unde pui mana cum are vw ,cat costa treaba asta ?
                          "cromul este placerea mea"
                          "cui nu-i place , valea"

                          Comment


                          • #14
                            a zis baiatu ca in jur de 30 de mii pe led...

                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              auzi bai chiar nu te poti abtine deloc la chestii din astea ,te-a bagat cineva in seama ?
                              "cromul este placerea mea"
                              "cui nu-i place , valea"

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google