Postare Anunturi Bursa

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pattrick
    replied
    cu reafisarea anunturilor mele ce se aude

    Leave a comment:


  • FLORIN77
    replied
    Ba da , normal . Am cumparat , am modificat pe masina datorita anunturilor de aici .

    Chestia cu afectatul se referea la BR82MCN . Stie el despre ce e vorba . Scuze inca o data .

    Da Cezar , este corect , am transformat forumul in talcioc , Gheorghe vinde , Vasile cumpara . Dupa atata timp e greu ca oamenii sa accepte , totusi cel caruia ii apartine forumul hotaraste ce se intampla nu eu , tu sau altul . Totusi decat asta care declanseaza flame-uri mai bine se interziceau complet si gata .
    Last edited by FLORIN77; 27 February 2009, 23:22.

    Leave a comment:


  • Cezar
    replied
    Da relaxati-va oameni buni.
    Taxa asta este gandita in special pt cei ce folosesc forum STRICT ca mijloc de promovare a produselor ce le vand, deci NU se implica in activitatea Logan_club.
    Eu vad aceasta taxa justificata.

    Leave a comment:


  • raducu26
    replied
    si asta e adevarat. dar tu nu ai cumparat nimic de pe forumul asta? daca ai cumparat nu ti-ar parea rau daca nu ai mai putea sa o faci din cauza acestui motiv?

    Leave a comment:


  • pattrick
    replied
    xp imi activezi si mie anunturile???am platit prin sms...

    Leave a comment:


  • FLORIN77
    replied
    Gresesti , siturile castiga bani prin traficul realizat , daca ofera optiuni de descarcare prin taxarea acestora , prin reclame . Nu prin taxe catre useri . Mai exista situri cu optiunea de a dona bani ( card , sms ) unde dai daca vrei si cat vrei . Sau cu jocuri unde pt a avea niste optiuni in joc in plus fata de userii normali trebuie sa platesti ( Triburile , Ikariam , West .........) . Daca iti faci griji , topicul tau nu este afectat de aceasta masura .

    Leave a comment:


  • Juristul2000
    replied
    Asta cu muncitu e irelevanta ca fara membrii ( care nu cer taxe sa activeze) forumu e 0 barat oricata munca ai depune.
    Pe alte forumuri unde mai activez se cere sa faci reducere membrilor si doar daca vrei ceva special(banner sticky cu ce vinzi) trebuie sa platesti.

    Leave a comment:


  • Crossair
    replied
    nu e tot una.... una e cand muncesti singur pentru acei bani.. si una e o comunatate care strange un fond..

    Leave a comment:


  • raducu26
    replied
    nu e o comparatie corecta ...

    Leave a comment:


  • BR99MCN
    replied
    Originally posted by raducu26 View Post
    si daca aia pe care vrei sa-i taxezi nu mai intra ce te faci atunci, faci ce a zis crossair, adica pui taxa pe membru...? Esti tare man da nu prea corect. Trebuia sa faci asta de la inceput.Stii ce ai putea sa faci insa?! Sa ceri in schimb reduceri pentru membrii forumului.

    Poate trebuia sa o faca de la inceput poate nu... eu sunt de parere ca este o idee ok atat timp cat nu se exagereaza !


    Originally posted by Crossair View Post
    daca ar aduce profit pentru club nu mar deranja atata timp cat banii sunt folositi pentru club.. in scpul promovari lui.. sau a organizari de evenimente... dar sai foloseasca in scopuri pesonale .. nu sunt deacord..
    da tu cand iei banii de unde muncesti tu ii imparti cu noi ?! (fara suparare !)

    Leave a comment:


  • raducu26
    replied
    si daca aia pe care vrei sa-i taxezi nu mai intra ce te faci atunci, faci ce a zis crossair, adica pui taxa pe membru...? Esti tare man da nu prea corect. Trebuia sa faci asta de la inceput.Stii ce ai putea sa faci insa?! Sa ceri in schimb reduceri pentru membrii forumului.

    Leave a comment:


  • Crossair
    replied
    daca ar aduce profit pentru club nu mar deranja atata timp cat banii sunt folositi pentru club.. in scpul promovari lui.. sau a organizari de evenimente... dar sai foloseasca in scopuri pesonale .. nu sunt deacord..

    Leave a comment:


  • FLORIN77
    replied
    De abia trecuse un timp de cand nu a mai fost scandal pe aici . O luam de la capat . Exista un link cu o chestie despre Logan Club , ceva gen profit , cati bani aduce , ceva in genul asta , nu mai stiu sigur ce anume . Nu vreau sa dezinformez , daca il gasesc il pun pe topic . Poate maine , sper .


    Revin , na ca am gasit ceva nu mare lucru dar .....http://www.topdir.ro/Auto---Moto/Aut...*-link812.html
    sau http://www.indikator.ro/stat/loganclub-ro


    Si inca ceva dar diferit ( datele sitului ) . http://www.dl.ro/index/search.detail.../**********.ro

    Sper ca nu vor fi sterse . Cum toti am contribuit la cele de mai sus ar trebui sa le vada toti .
    Last edited by FLORIN77; 27 February 2009, 22:47.

    Leave a comment:


  • Crossair
    replied
    de ce nu bagi o taxa de membru.. poate asa ai mai mult profit decat niste anunturi...)

    Leave a comment:


  • BR99MCN
    replied
    lasati frate omu sa faca un ban cinstit !

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google