Chiptuning Dacia incepand cu 150 ron by Obdtuning.ro

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Doc View Post
    @gabiborcila, @niros: trebuie sa discut astazi cu dealeri din Baia Mare si Buzau, sa vedem daca accepta oferta noastra pentru Logan oferita membrilor acestui forum.

    De la Buzau la Bucuresti nu este greu de ajuns, mai ales ca noi sunt aproape de Voluntari (se ajunge usor pe centura).
    Multumesc pentru promptitudinea raspunsului. De acord si cu venirea la Bucuresti, mai ales ca se poate testa din plin lucrarea la intoarcere.
    Ar fi mica problema in legatura cu timpul. Dumneavoastra puteti lucra si in week-end? Sambata sau chiar duminica? Asta deoarece sunt legat de un program ceva mai strict la serviciu si as dori sa evit si problemele legate de traficul din capitala in timpul saptamanii.

    Comment


    • Da se poate si in wk, mai exact sambata insa e bine sa ma anuntati din vineri daca veniti sau nu.
      Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
      Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
      www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

      Comment


      • Doc multumesc pentru chiptuning, intradevar acum urca mai repede in ture.....
        sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

        Comment


        • Originally posted by Doc View Post
          Da se poate si in wk, mai exact sambata insa e bine sa ma anuntati din vineri daca veniti sau nu.
          OK, e bine si sambata, o sa ne auzim la telefon in prealabil. Multumesc foarte mult!

          Comment


          • Cu placere. Cine vrea sa vina in cursul saptamani ma poate gasi la service (sos. Dudesti-Pantelimon, nr. 44 - reper Cora Pantelimon) intre 10:00 - 18:30.
            Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
            Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
            www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

            Comment


            • Doc, pot sa fac si eu un chip tuning in brasov? sau nu aveti dealeri acolo? daca da, te rog sa imi trimiti si mie un pm cu date de contact si sa imi zici daca pretul este tot 150 RON pentru un logan 1.4 benzina
              sigpic
              Logan 1.4 Dynamic Blue

              Comment


              • In Brasov inca nu avem dealer dar sunt deschis la propuneri pentru colaborare. Mai ales ca in perioada asta avem oferta la interfetele de tuning si soft.
                Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                Comment


                • poate daca ai drum prin brasov intr-o zi in urmatoarele 2 sapt reusim sa rezolvam cumva ca eu am servici si la bucuresti nu pot ajunge. stima
                  sigpic
                  Logan 1.4 Dynamic Blue

                  Comment


                  • As putea venii in cursul saptamanii daca insa se aduna mai multe Logan-uri pentru modificat. Faceti o lista cu cei care doresc chiptuning la oricare din motorizari si in functie de asta va anunt daca fac un drum pana la Brasov.
                    Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                    Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                    www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                    Comment


                    • logan,1.4 mpi cat face un chiptuning?
                      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                      Comment


                      • Originally posted by Doc View Post
                        As putea venii in cursul saptamanii daca insa se aduna mai multe Logan-uri pentru modificat. Faceti o lista cu cei care doresc chiptuning la oricare din motorizari si in functie de asta va anunt daca fac un drum pana la Brasov.
                        De cati golani vorbim? minim....ca sa stiu cati ma chinui sa adun. ms
                        sigpic
                        Logan 1.4 Dynamic Blue

                        Comment


                        • si eu as fi dispus la oferta de cip tunning,motor de 1.6
                          sigpic

                          Comment


                          • Pai in 1 martie este regionala la Brasov si se vor strange peste 40 masini pe putin, DOC cred ca sunt multi doritori mai stiu si eu pe un coleg de la Sibiu care vine si ar cam vrea remapare.
                            sigpic

                            Comment


                            • azi mi-am facut si eu resoftarea ..se merita ... super baiat Andrei.. plus ca am avut un "bonus" o tura cu fr-ul :P

                              Comment


                              • Originally posted by pipan View Post
                                logan,1.4 mpi cat face un chiptuning?
                                Pret 1.4i 8v 75CP = 150 RON


                                Originally posted by stresu View Post
                                De cati golani vorbim? minim....ca sa stiu cati ma chinui sa adun. ms
                                Cred ca un minim de 5 Logan-uri (1-2 diesel si restul benzina) ar fi ok pentru cheltuielile de drum. Cred ca un anunt pe topicul de intalniri in Brasov ar putea lamurii situatia, daca se merita sa te agiti sau nu.
                                Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                                Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                                www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google