Chiptuning Dacia incepand cu 150 ron by Obdtuning.ro

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum pentru mine a incepu sezonul de concursuri MTB, voi avea de parcurs sin drumuri prin tara. Primul concurs la care particip din provincie este la Tg. Jiu pe data de 14-15 Mai. Asta inseamna ca in aceea perioada voi putea vizita orasele de pe traseu: Pitesti-Craiova-Slatina-Tj.Jiu sau alternativa Pitesti-Ramnicu Valcea-Horezu-Tg.Jiu.

    Inca nu am hotarat traseul ca nu stiu care este cea mai rapida varianta.

    Deci pentru cei care doresc sa faca remapare pentru Dacia Logan si se afla in aceste zone, sa-mi trimita PM cu numele si numarul de telefon.

    Pe 22 Mai ajung si la Ploiesti.
    Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
    Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
    www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

    Comment


    • Salut! Daca treci prin Focsani, judet Vrancea sau prin apropiere, vreau si eu o remapare ptr Logan 1.4 MPI din 2007.
      Last edited by 77sky; 6 May 2011, 10:10.

      Comment


      • Maraton Medieval Medias

        Domnule DOC, in 11 iunie va fi Maraton Medieval Medias - mountain biking - daca veniti la Medias, as avea un Logan 1.4 mpi de remapat, ocazie unica pentru medieseni - se prefigureaza ceva ?

        Comment


        • Am si platit taxa de inscriere. Normal ca vin, la Medias a fost primul concurs de MTB la care am participat si acum revin cu placere in fiecare an.
          Weekendul care vine particip la concursul din Bumbesti-Jiu, ocazie pentru cei din Pitesti, Slatina si Craiova de a face resoftari la pret redus.
          Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
          Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
          www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

          Comment


          • Originally posted by Doc View Post
            Cum pentru mine a incepu sezonul de concursuri MTB, voi avea de parcurs sin drumuri prin tara. Primul concurs la care particip din provincie este la Tg. Jiu pe data de 14-15 Mai. Asta inseamna ca in aceea perioada voi putea vizita orasele de pe traseu: Pitesti-Craiova-Slatina-Tj.Jiu sau alternativa Pitesti-Ramnicu Valcea-Horezu-Tg.Jiu.

            Inca nu am hotarat traseul ca nu stiu care este cea mai rapida varianta.

            Deci pentru cei care doresc sa faca remapare pentru Dacia Logan si se afla in aceste zone, sa-mi trimita PM cu numele si numarul de telefon.

            Pe 22 Mai ajung si la Ploiesti.

            daca ramane batut in cuie ca pe 22mai ajungi in ploiesti atunci o vom rezolva cu stage 2 pentru PH-80-RSR. si poate o sa participi la intalnirea logan club ploiesti care se desfasoara in fiecare duminica la sala sporturilor.
            seara buna iti doresc !
            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

            Comment


            • Ajung sigur la Ploiesti pe 22 Mai, particip la un concurs acolo.
              Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
              Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
              www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

              Comment


              • despre ce concurs este vorba? poate ai nevoie de sustinatori... poate organizam o galerie...
                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                Comment


                • ady

                  am si io un logan 14 mpi din 2004 s mar interesa o resoftare dak tot treci spre tg jiu.io sunt din valcea si tiam mai lasat un pm mai de mult.0748354149 nr la care ma poti anunta.sal

                  Comment


                  • @Doc am un logan 1.5dci 70cp din 2008 care sunt nivele la care se poate ridica si cat ma costa? Pot sa-l ridic la 100cp cuplu la cat creste? acum din cate stiu eu are 160Nm@2000rpm
                    Avantaje /dezavantaje

                    Comment


                    • Salut Doc
                      am luat si eu o octavia 2 din 2008 si are 102cp - 1.6mpi cat ma duce o resoftare?
                      Dacia Logan Prestige 1.5DCI cu 85 CP Albastru Mineral

                      Comment


                      • pentru duminica ramane valabila venirea la ploiesti? cum am spus vreau si eu stage doi pentru un diesel (stage 1 tot la dumneavoastra a fost facut)
                        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                        Comment


                        • Originally posted by rdl View Post
                          @Doc am un logan 1.5dci 70cp din 2008 care sunt nivele la care se poate ridica si cat ma costa? Pot sa-l ridic la 100cp cuplu la cat creste? acum din cate stiu eu are 160Nm@2000rpm
                          Avantaje /dezavantaje
                          Citeste aici! Te duce la 95 cp si 210nm. Avantaje si dezavantaje, mai in spate cu cateva pagini.

                          Originally posted by Marcy View Post
                          Salut Doc
                          am luat si eu o octavia 2 din 2008 si are 102cp - 1.6mpi cat ma duce o resoftare?
                          La oricare benzinar te costa 150 RON!

                          Comment


                          • Originally posted by Marcy View Post
                            Salut Doc
                            am luat si eu o octavia 2 din 2008 si are 102cp - 1.6mpi cat ma duce o resoftare?
                            Cred ca difera pretul pentru chiptuning la skoda fata de logan, nuu ?!
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                            Comment


                            • sal Doc maine ai timp sa ma rezolvi si pe mine cu o remapare la un 1,4 , stau in Berceni , 0729024311 e nr. meu astept un mesaj sau un telefon daca se poate ca doar maine sunt liber

                              Comment


                              • Duminica treci prin Ploiesti ? Ca sa vorbesc cu prietenul ala al meu sa nu-si faca nici un program ..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google