Chiptuning Dacia incepand cu 150 ron by Obdtuning.ro

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut!..sunt din Tg-Jiu si m-ar inreresa o resoftare la un logan de 1.6 benzina..cat costa si unde se poate face? multumesc

    Comment


    • Cand ajungeti pe la munte?!..pls da un semn am vreo 2 colegi de vor softare

      Comment


      • Originally posted by Bogdan_jbc View Post
        salut!..sunt din Tg-Jiu si m-ar inreresa o resoftare la un logan de 1.6 benzina..cat costa si unde se poate face? multumesc
        Pe forum, cu reducere, pretul este de 150 ron. In Tg. Jiu avem un dealer insa nu stiu daca mai accepta sa tuneze Logan la pretul de pe forum. Incearca sa iei legatura cu ei si sa vezi daca se mai poate la 150 ron.

        Originally posted by DadySinaia View Post
        Cand ajungeti pe la munte?!..pls da un semn am vreo 2 colegi de vor softare
        Pentru cei interesati de chiptuning Logan sau alte modele de masini, pe 6-7 aprilie o sa fiu in Galati, iar 8 aprilie o sa trec prin Buzau. Dupa Paste o sa ajung la Bran-Brasov si o stau in zona cateva zile. Lasa-mi numarul de telefon in PM si te sun cand trec prin Sinaia.

        Numarul meu de telefon este 0751.194.100.
        Last edited by Doc; 3 April 2012, 23:23.
        Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
        Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
        www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

        Comment


        • Pentru Constanta, se mai ocupa Rares? As avea nevoie saptamana viitoare de o resoftare la un 1.6 16v. Multumesc
          Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

          Comment


          • Da, se ocupa. Vorbeste cu el.
            Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
            Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
            www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

            Comment


            • Speram sa fie si ceva mai aproape de Mures;))...
              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

              Comment


              • Salut tuturor. Sunt nou pe aici, asa ca va rog sa aveti rabdare cu mine. Doc, am vazut ca esti ocupat week-endul asta. Crezi ca ma poti strecura si pe mine saptamana viitoare pentru o resoftare? Sunt din Bucuresti, si am un 1.4/75 din 2007. Multumesc

                Comment


                • Sambata nu stiu cand ajung in Bucuresti, dar duminica dimineata te-as putea ajuta. Da-mi un telefon maine dupa ora 17:00 si stabilim o intalnire. Duminica la pranz o sa plec la Siriu si merg pe ruta Bucuresti-Ploiesti-Valenii de munte-Nehoiu.
                  Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                  Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                  www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                  Comment


                  • Pentru un soft la un logan 1.6 16v cu catalizatorul scos cat ma costa? Am inteles ca trebuie dezactivata a2a sonda lambda ca sa imi elimine eroarea din bord. Aceasta operatiune creste pretul sau ramane la 150 Ron?
                    Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                    Comment


                    • Multumesc si pe aceasta cale lui Doc pentru amabilitate si promtitudine. Ca prima impresie (facuta in doar cativa Km), merita resoftarea... Motorul pare mai "elastic", nu mai "mesteci" in viteze asa mult mai ales in traficul de oras. Multumesc inca o data.

                      Comment


                      • pt un logan 1.4 MPI din 2008 + GPL after market tomaseto cat ar ajunge si daca renteaza investitia? multumesc anticipat

                        Comment


                        • Te costa 150 ron resoftarea pentru motorul de 1.4i.
                          Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                          Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                          www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                          Comment


                          • In perioada 28 Aprilie - 6 Mai sunt plecat din tara. Din data de 7 Mai pot onora cererile voastre pentru chiptuning Logan. Numarul meu de telefon pentru programari este 0751.194.100.

                            Va multumesc,
                            Doc
                            Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                            Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                            www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                            Comment


                            • Pentru 1.5dci 90Ps cu FAP, se poate face remapare? Daca Da, ce variante de putere sunt, cat costa si as vrea sa stiu daca implica inlaturarea FAP-ului...

                              Comment


                              • inlaturarea FAP se face separat,nu intra in pretul remaparii.
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google