Fii Tunerul Masinii Tale!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fii Tunerul Masinii Tale!

    MyGENIUS este noua consola de tuning Obdtuning cu care vei avea posibilitatea sa-ti modifici singur masina in doar cateva minute. MyGENIUS permite citirea seriala si operatiunile de programare direct de catre utilizatorul masinii.

    Acest instrument versatil are posibilitatea de stocare si programare pana la 10 seturi de tuning diferite, plus software-ul stoc al masinii dvs. In acest fel nu mai trebuie sa apelati la tunerul dvs. pentru programarea seturilor de tuning pe care le-ati achizitionat sau revenirea la setarile de fabrica.

    Luati legatura cu departamentul nostru de vanzari pentru a afla mai multe informatii despre consola MyGENIUS.

    Incredibil de puternic, precum si usor de utilizat, consola MyGenius permite entuziastilor de tuning sa efectueze sigur si independent operatiunile de citire/programare de noi calibrari ale motorului.


    MyGenius este noua consola de tuning Dimsport cu care vei avea posibilitatea sa-ti modifici singur masina in doar cateva minute. MyGenius permite citirea seriala si operatiunile de programare direct de catre utilizatorul masinii. Acest instrument versatil
    Last edited by Doc; 9 January 2015, 02:30.
    Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
    Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
    www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

  • #2
    eu unu as solicita mai multe informatii, daca se poate:
    - pret (cel mai important)
    - cand apare my genius ?
    - o sa functioneze pe o gama mai larga de masini ?

    Comment


    • #3
      Utila scula, dar cum e la noi, mai multe info pe cand?

      Intrebari de genul:
      Cand apare la noi?
      Cat de scump va fi?
      Cat de complicat va fi meniul?
      Se poate face un soft cu un consum redus oras si ceva mai racing pentru impatimiti si nu numai?

      si ar mai fi ...

      Ce timpi de incarcare/schimbare mapa?
      Ce alte accesorii vor mai fi nevoie pentru o functionare on-board, sau mai bine zis in masina pe drum... ?

      Pun intrebari inca de la inceputul threadului si sunt constient ca atunci cand vor fi accesibile si raspunsurile le vom afla. Eu unu sunt interesat de produs, ramane de vazut daca face treaba asa cum imi imaginez.
      O seara buna.
      Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

      Comment


      • #4
        Deja ne-ai facut curiosi, se poate un raspuns cu detalii despre consola?

        Comment


        • #5
          foarte interesant....asteptam mai multe detalii,....
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • #6
            Un fel de Stand Alone!
            MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

            Comment


            • #7
              Gresit. Nu este stand-alone. Am sa revin cu detalii Luni, acum nu stiu nimic de pret insa mi-am aruncat un ochi pe instructiuni si programul clientului. Aparatul este bune pentru cei care vor sa tina mai multe modificari de soft la indemana, sa pune originalul masinii in orice moment si nu au posibilitatea sa apeleze la un dealer Dimsport in orasul lor.
              Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
              Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
              www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

              Comment


              • #8
                ceva noutati despre produs ???
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • #9
                  sunt tare curios si eu de un pret... si pe cand alt stage si la 1.4?
                  si inca o intrebare...de ce difera puterea dupa remapare de la logan la sandero sau la van/mcv? nu e tot motorul ala?
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • #10
                    Inca nu a fost scos la vanzare oficial, pretul va ajunge in jur de 400-450 euro/buc. Cum o sa am mai multe detalii legate de livrare, modele de masini cu care va functiona si pretul exact am sa postez. Aceasta interfata se adreseaza celor care vor sa aiba sub control tuningul la masina si sa foloseasca mai multe mape de setare cu puteri diferite pentru aceeasi motorizare. Ai posibilitatea sa stochezi pana la 10 mape modificate in acest aparat pe care le poti rescrie in calculatorul masinii.




                    MY GENIUS KIT for AUTO:
                    - F32MYGENIUS
                    - MYGENIUS TOOL
                    - F32GN024 -> OBDII CABLE
                    - C32GNUSB01 -> USB CABLE
                    - CUSBKEY -> USB KEY with SOFTWARE

                    OPTIONAL:
                    - F32GN012 -> 18 pin DIAGNOSTIC SOCKET CABLE for BMW
                    - F32GN013 -> OBDII CABLE for PORSCHE with M5.2.2
                    Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                    Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                    www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                    Comment


                    • #11
                      Momentan nicio veste pentru posesorii de Logan. Lista cu modele disponibile pentru aceasta consola este inca mica: grupul VAG, BMW, MINI, PORSCHE. Pretul de vanzare al consolei este de 450 euro.
                      Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                      Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                      www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                      Comment


                      • #12
                        a aparut si pt logan acuma?din 2011 poate aparut.
                        www.diagnoza-auto.net

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google