[VAND] Logan 1.6 16V , 2008, Prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] Logan 1.6 16V , 2008, Prestige

    Salutare,

    A venit vremea ca Dodo Loganul sa isi gaseasca alt proprietar :
    - an 2008, ~ 141000km.
    -echipare Prestige, editie limitata Partener - airbag-uri in scaunele fata .
    - motor 1.6 16V 105cp.
    - cauciucuri vara Continental rulate 5000km , roata de rezerva neatinsa - nu imi aduc aminte sa o fi scos din locasul ei .
    - cauciucuri iarna BF Goodrich , rulate 3-4 sezoane cu jante de tabla ( trebuiesc reconditionate - au ruginit)
    - distributie inlocuita la Sicaro Brasov - acum 4 - 5 ani (cred) pe la 120000km , inclusiv pompa de apa
    - revizie completa acum 2 luni : Ulei , filtre, discuri frana, tamburi frana, placute frana , rulment fata dreapta, rulmenti spate , toba intermediara .

    Masina a rulat in ultimii 6-7 ani 25-30000km deoarece am avut masini de la companie .
    Nu a avut nici o dauna majora , bara fata, spate - inlocuite - zgarieturi sau " asa am gasit-o in parcare" , aripa fata stanga si usa stanga inlocuite - de la un impact lateral cu un cal , - reparatii facute pe Casco la Sicaro Brasov/Euromotor....
    Motor impecabil, zero probleme - a rulat doar cu Ulei Mobil 1 5W30 ESP de la 3000km pana in acest moment .

    Prezinta urme de rugina la praguri, usa dreapta fata( probabil necesita inlocuire sau reparare) , poate si in alte locuri dar eu nu le-am bagat de seama sau nu se vad.

    Alte intrebari va rog sa puneti aici pe topic sau la telefon 0735089039.
    Masina se poate vedea / testa in Brasov .

    Pret : 2200 euro sau 10000 lei . . Mai las din ei de un cico si o masa la restaurant dupa ce facem tranzactia sau de un plin de benzina .

    Anuntul nu este pe OLX/ Autovit !

    Daca am incalcat regulamentul va rog sa ma sesizati si voi remedia anuntul.

    Numai bine,
    Sorin.
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 7 photos.

  • #2
    Masina va ajunge la Remat / Ecobonus. O sa revina la vanzare jantele de aliaj impreuna cu Continental si roata de rezerva , dar fac un topic separat cand va fi cazul. Multumesc pentru gazduire ! Rog un moderator sa inchida topicul.
    Last edited by Dodo; 16 January 2019, 20:39.

    Comment

    Working...
    X
    Anulare DPF
    Politica de Securitate Google