[VAND] Sandero 2013, Laureate, 1.2-75 cp

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] Sandero 2013, Laureate, 1.2-75 cp

    Vine o zi cand, in viata, mai trebuie facute si schimbari. Asadar si prin urmare, Sandelul este pus la vanzare, motivul principal fiind insuficienta spatiului de care am nevoie de fiecare data cand plec la drum, masina mai spatioasa implicand, evident, si un motor mai potent. O sa postez aceleasi chestii de pe un site de anunturi, va stau la dispozite cu orice informatie doriti + existenta unui Jurnal de bord pe aria dedicata.

    Kilometri in momentul postarii: 44 841
    Pret: 5400 euro, negociabil

    Dacia Sandero Laureate - 1.2, 75 cp
    ​​​​Model 2013
    Unic proprietar, achizitionata de noua de la Meridian Sud in septembrie 2013
    Toate reviziile efectuate la reprezentanta, facturi doveditoare in acest sens
    La 25 000 km a fost schimbat kitul de distribuție + antigel + lichid de frana, intrucat a fost atins numarul de 4 ani
    La 32 000 km au fost schimbate placutele de frana

    Ca dotari, masina are urmatoarele:
    Vopsea metalizata Gri Platine
    Pachet securitate: pilot automat, senzori de parcare spate, volan si maneta de viteza imbracate in piele Media-nav original+camera marsarier
    Aer conditionat
    Computer de bord
    Geamuri electrice fata
    Cotiera originala
    Folie geamuri laterale spate+luneta de la Llumar Becuri Osram Night Breaker+ Unlimited Presuri de la Rimi
    Multiplexor

    Masina se vinde cu revizia efectuata, iar ITP-ul expira pe 10 octombrie 2019.

    Casco si Rca valabile pana pe 26 septembrie 2019. Kilometri pot fi justificati atat la reprezentanta, dar si in pozele pe care le am in telefon la diverse date.

    Tratata la 3-4 luni cu ceara, spalata lunar, interior curat si ingrijit cu produse de calitate.

    Autoturism utilizat preponderent extra-urban, in concedii și în weekend-uri.

    Rog sa fiu contactat doar de persoanele cu adevarat interesate de o masina corecta, ingrijita corespunzator.

    Seturi complete de anvelope + jante pentru ambele sezoane.

    Multumesc!
    Attached Files

  • #2
    Uodate: ieri am efectuat revizia. Km: 44857
    Am innoit Rca. Valabil 1 an de zile, până pe 26.09.2020.

    Comment


    • #3
      Mașina a fost adjudecată. 5000 euro
      Se poate inchuîn.
      MultumewM pt gazduire

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google