[VAND] Dacia Logan 1.4 MPI Laureate Plus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] Dacia Logan 1.4 MPI Laureate Plus

    Se vinde Dacia Logan 1.4 MPI Laureate Plus
    Data fabricatie 02/2007
    Data prima inmatriculare 05/2007
    Nr kilometri: 61.000
    Garantie Anti-coroziune pana in luna a 5a a anului 2013
    Unic proprietar - acte in regula, taxe la zi, eliberare fiscal pe loc - VT pana in 06.2013!
    Dotari de fabrica:
    Computer de bord
    Servodirectie
    Proiectoare
    Reglare electrica a oglinzilor; oglinzi incalzite
    airbag-ul de pasager poate fi dezactivat sau activat (in cazul montarii/demontarii scaunului de copil in locul dreapta fata)
    Aer Conditionat
    ABS cu AFR (asistare la franare de urgenta)
    mp3 player cu 4 difuzoare
    4 geamuri electrice
    2 airbag-uri
    scaun sofer reglabil in zona lombara si pe inaltime

    Multiple imbunatatiri:
    - alarma Skorpion
    - bixenon
    - filtru de aer "Air by Corneliu" - mai multe info aici
    - resoftare ECU
    - scos emblema din grila fata si prelungit lamele astfel incat sa se uneasca
    - schimbat leduri in bord in culoare albastra (lumina uniforma)
    - folii omologate laterale spate+luneta (SOLARZONE - cu garantie)
    - vopsit consola centrala, aeratoare, tunel frana de mana in culoarea masinii, am consola centrala in culoarea originala, aeratoare in culoarea originala (pentru cine doreste gri-ul acela fad de fabrica)

    Masina n-a urmat un tratament riguros de tuning ci am customizat-o dupa cum am simtit eu nevoia! Toate modificarile care le are efectuate pot fi reversate si adusa la forma originala!

    Masina se da la pachet cu 4 anvelope de iarna (cumparate de noi - rulate 2 sezoane maxim 10.000km facuti in ambele ierni) - actualmente masina este echipata cu anvelope noi Viking Citytech (firma norvegiana cu licenta Continental) - anvelopele de vara sunt rulate maxim 5000km!
    Pot fi contactat la nr de telefon 0755976553 sau prin PM!
    Atasez si un link cu prezentarea interiorului AICI
    In poze mai apar dungi albe - sunt de la ceara de polish - am omis sa le sterg cum se cuvine
    Masina poate fi vazuta in Resita
    Pretul este negociabil in limita bunului simt - 4599 euro!
    Rog fara comentarii de prost gust! Va multumesc! Sunt deschis la orice oferta rezonabila (cine e cu adevarat interesat poate sa ma sune si discutam)
    AM CITIT REGULAMENTUL SI SUNT DE ACORD CU EL!
    Attached Files

  • #2
    Update de pret 4550 negociabil la fata locului :d

    Comment


    • #3
      Inca valabil! 4550 EURO negociabil la fata locului!

      Comment


      • #4
        Inca valabil! 4550 EURO negociabil la fata locului!

        Comment


        • #5
          Toate modificarile care le are efectuate pot fi reversate si adusa la forma originala!
          Asa ca un sfat, deoarece multi au probleme in a vinde masinile modificate: cauta sa-i pui inapoi farurile stock.
          Celor cu xenon fara lupa si autoleveling le urez sa intalneasca pe unul cu lampa mai mare ca ei, pe ceas de seara.

          Masina arata foarte bine, se vede ca e intretinuta. Ai un up de la mine.
          Bafta la vanzare!

          Comment


          • #6
            Originally posted by mr.K View Post
            Asa ca un sfat, deoarece multi au probleme in a vinde masinile modificate: cauta sa-i pui inapoi farurile stock.
            Celor cu xenon fara lupa si autoleveling le urez sa intalneasca pe unul cu lampa mai mare ca ei, pe ceas de seara.

            Masina arata foarte bine, se vede ca e intretinuta. Ai un up de la mine.
            Bafta la vanzare!
            FARURILE SUNT CELE ORIGINALE - DOAR BECURILE SUNT BI-XENON! OPERATIUNEA DE TRECERE LA HALOGEN DUREAZA CEL MULT 15 MIN!
            Multumesc de sfat! Am circulat noaptea foarte mult cu aceste faruri si n-am primit nici un blit, asta pe motiv ca am reglat foarte bine farurile! Speram sa apara clientul potrivit! Multumesc de urare )

            Comment


            • #7
              nimeni nu doreste o masina ingrijita?

              Comment


              • #8
                ai uitat de toba Bafta la vanzare...se vede ca e intretinuta ...uP
                MY CLA

                Comment


                • #9
                  AAA DA! Toba - Carub de inox cu SILENCER MODIFICAT PT A FI SILENT cum si trebuie! Silencer-ul original nu era deloc silent ;)

                  Comment


                  • #10
                    7 up!!!! predarea masinii se face cu ambele chei originale, carte de identitate, talon, certificat fiscal, certificat de radiere de la taxe si impozite si numere rosii pt noul proprietar!

                    Comment


                    • #11
                      inca este lavabil

                      Comment


                      • #12
                        4300 euro - doar aceasta saptamana!

                        Comment


                        • #13
                          Salut, mai este valabil?
                          Interactive Design Lights & Sound <- click

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by pirvu_alex View Post
                            Salut, mai este valabil?
                            Da mai este valabil, momentan sunt plecat din tara, ma reintorc in data de 14 decembrie, daca esti interesat da un mesaj si te voi apela eu.... un sms cu numaru la care doresti sa fi sunat

                            Comment


                            • #15
                              ce marca este cd ul?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google