Vand Dacia Logan 1.5dci

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Dacia Logan 1.5dci

    Se vinde una bucata logan berlina din 2007 varianta Laureate,culoare gris platine,motor 1.5dci 50kw.masina are 1 singur proprietar,126.000km reali cu carte service...ca dotari cred k toata lumea stie ce cuprinde laureate:geamuri electrice fata,comp de bord,a.c...
    Attached Files

  • #2
    Te rog sa revii si cu un pret!
    Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

    Comment


    • #3
      scuze...greseala mea...3500 neg in limita bunului simt...are taxa platita...in stare f buna de functionare....am 2 seturi de jante aliaj vara+tabla iarna....masina se poate vedea in Constanta si la cerere in Bucuresti si Ilfov

      Comment


      • #4
        Nu vrea nimeni un logan ingrijit?

        Comment


        • #5
          si cateva poze facute azi...
          Attached Files

          Comment


          • #6
            M-ar interesa jantele? Nu vrei sa faci schimb cu ale mele?
            Last edited by 77sky; 10 July 2013, 19:36.

            Comment


            • #7
              eu nu pot sa le vad...adauga niste poze te rog cu ele

              Comment


              • #8
                Ok,la jantele mele iti dau inelele de centrare si prerzoanele,asta da e sa facem schimb sa ai si tu inelele de centrare si prezoanele,iti pun niste poze,daca esti interesat maine iti fac poze la fiecare janta.
                Attached Files

                Comment


                • #9
                  care e pretul jantelor?

                  Comment


                  • #10
                    sa stii k ale mele sunt pe 16...am tot ce trebeir la ele...ale tale sunt pe 15?

                    la ale mele te referi?
                    Last edited by yooly89; 13 July 2013, 13:47. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #11
                      Daca sunt pe 16 nu ma intereseaza ca eu circul si pe afara si mie frica,VlaD2803 jantele nu sunt de vanzare vroiam doar sa fac schimb cu el pentru ca se asorteaza cu culoarea masini mele,daca ar fi se le vand as cere undeva la 800 ron dar momentan nu sunt,numai in cazul in care imi gasesc ceva pe gustul meu.

                      Comment


                      • #12
                        inca valabil anuntul...masina are acum 141.000km si revizia facuta de 1000 km...update pret 3200 negociabil cu taxa platita si unic proprietar

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google