Cumpar Logan, Ofer 3000 Euro

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Logan, Ofer 3000 Euro

    Salut!

    Cumpar Dacia Logan si ofer maximum 3000 de Euro.
    Cerinte:
    - neaparat sa fie pe benzina,
    - sa aibe taxa de prima inmatriculare platita si nerecuperata (stiti voi, taxa aceasta buclucasa care ne mananca zilele de prin Februarie anul acesta),
    - sa nu fi fost avariata in vreun accident serios (lovituri in parcare, aripi infundate, etc sunt chestiuni normale);
    - sa fi fost o masina ingrijita, avand consumabilele schimbate la timp, distributia facuta corect si la timp.

    Multumesc!
    MULTA LUME, PUTINI OAMENI...

  • #2
    Numai logan vrei?
    Meganul meu nu te intereseaza, 3500e cu muzica pe ea sau 3250e fara muzica?

    Daca vrei pot face poze actuale cu interiorul, a trecut printr-o igienizare si arata mult mai bine.
    0752301100 sau vasi.hordobet@yahoo.ca
    taxa e achitata si mai are rca pana in primavara, amvelope de iarna foarte bune, full option, keyless go, etc.
    Last edited by vyp75; 6 November 2013, 19:08.
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • #3
      Salut!
      Masina nu e rea, dar e break, e prea mare pentru mine. Raman la Logan.
      MULTA LUME, PUTINI OAMENI...

      Comment


      • #4
        sa sti ca nu e mai mare cu mult ca loganul, 15cm.
        spor la cumparare.
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • #5
          Vand eu Logan Abs Plus din mai 2007 cu taxa platita si AC, distributie schimbata in vara asta la reprezentanta, acumulator schimbat ieri , aprox 64k km, filtru de polen schimbat tot in vara. Singurele retusuri le-a suferit tabla (un prag si o aripa usor infundate si ceva zgarieturi reparate in reprezentanta). Masina este de familie si a fost condusa mai mult de mine (sotia mai putin).

          Comment


          • #6
            Pune poze sa vada omu marfa ca e distanta maricica intre voi.

            Comment


            • #7
              Doua poze

              Deocamdata nu am mai mult de astea doua facute la repezeala cu telefonul. Revin cu altele in curand.
              Attached Files
              Last edited by 77sky; 17 November 2013, 18:08.

              Comment


              • #8
                http://mercador.ro/oferta/vand-logan...r-ID166rb.html dar nu are taxa platita daca te intereseaza
                "PH-66-SIX"
                Dacia Golan 1.4

                Comment


                • #9

                  daca te razgandesti la 3000e meganul fara muzica, e al tau, are toate taxele platite, inclusiv rovinieta, asigurare pana in primavara, taxa e platita, pana la expirarea rca poti circula cu ea pe numele meu si iesi cu ea din iarna fara costuri.
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google