Vand Dacia Logan MCV .. Cel Mai MCV ;)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Eu caut un ph2, dar la cum arata trage cu ochiul, ai poze mai actuale cu masina si cu interiorul?
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • #17
      Exteriorul arata exact ca in poze , iar maine o sa-i fac si niste poze la interior .

      Comment


      • #18
        Distributia cand a fost schimbata ? motorul in ce stare e ? Imi place, se vede ca e intretinuta , sper ca nu ai umblat cu ea subturata nu ? Oricum ... parerea mea ca e cu mult peste un ph2. Imi place mult si sunt un impatimit al loganului, tata are ph2, dar oricum arata mult mai bine. Astept si eu pozele cu interiorul, chiar voiam si eu sa iti scriu.

        Edit : sa pui te rog si o poza cu motorul.
        Last edited by Toorop; 17 March 2014, 09:31. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #19
          Distributia trebuie schimbata la 150.000 km si trebuie facut si schimbul de ulei . Masina a fost foarte bine intretinuta , eu schimbul de ulei l-am facut la 10.000 km , nu la 15.000 km cum scrie in carte si numai Castrol Edge 5w 30 i-am bagat de la 30.000 km incoa . Motorul e in perfecta stare de functionare , niciodata nu am avut nici un fel de problema cu el . De asemenea niciodata nu l-am spalat cu jet , doar din cand in cand l-am sters cu o carpa . Tot ce tine de directie am schimbat la 120.000 km , asta insemnand capete de bara , bielete antiruliu si ce mai era nevoie . Niciodata nu am facut rabat in privinta ei . Masina e in perfecta stare de functionare .
          Am facut acum cateva poze cu interiorul si cu motorul .

          Masina o dau doar ca am o problema in familie si am nevoie urgent de bani si sper sa gasesc cat mai curand un stapan ptr ea .
          Attached Files
          Last edited by MihaitzaMCV; 17 March 2014, 13:08.

          Comment


          • #20
            Se pare ca voi fi nevoit sa dau masina in targ ..

            Comment


            • #21
              4300 euro ..

              Comment


              • #22
                3850 euro doar saptamana asta ..

                Comment


                • #23
                  Uppppp.......

                  Comment


                  • #24
                    3500 euro .. am nevoie de bani urgent ..

                    Comment


                    • #25
                      3000 euro pret fix urgent

                      Comment


                      • #26
                        are 7 locuri?
                        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                        Comment


                        • #27
                          Da , dar canapeaua trebuie spalata ptr ca de 5 ani de zile sta prin magazie .

                          Comment


                          • #28
                            Mai e valabil anuntul ?

                            Comment


                            • #29
                              Da .. inca mai e ..

                              Comment


                              • #30
                                Şi preţul care mai este?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google