Se Vinde Logan B 96 YPC

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se Vinde Logan B 96 YPC

    Logan facelift ian `09 1.6 16v - 47 000 km
    Unic proprietar
    Istoric complet al masinii
    Revizii facute in max. 10000 km
    S-a folosit doar ulei Mobil 1 5w30
    Masina vine cu pachet muzica:
    - subwoofer JBL gto 1204bp- double
    - amplificator JBL 4x300
    - condesator
    - dvd player jvc avx kd 22
    Arcuri Eibach
    Chiptuning by DOC
    Pret 6000 Euro
    "Am citit regulamentul si sunt de acord cu el"
    Attached Files
    Last edited by Razvan.YPC; 7 April 2014, 10:42. Reason: Am uitat sa pun in anunt ca am citit si sunt de acord cu regulamentul loganclub :)

  • #2
    Nivelul de echipare al masinii este Laureate.

    Masina se poate vedea pe bulevardul preciziei nr. 30 Showroom Bliss Art

    Pot spune ca este impecabila pentru varsta de 5 ani, vopseaua fiind cea originala
    Last edited by Razvan.YPC; 8 April 2014, 08:02. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #3
      Anunt valabil
      Astept oferte ;)

      Comment


      • #4
        Nu doresc sa comentez pretul, e masina ta si ceri cat vrei pe ea insa pentru transparenta si corectitudinea anuntului trebuie sa precizezi daca masina are taxa platita motivul fiind acela ca in ianuarie 2009 masinile noi euro 4 erau scutite de la plata taxei auto.

        Comment


        • #5
          Masina a fost cumparata in leasing si taxa a fost platita de catre societatea de leasing.

          Comment


          • #6
            Nu este adevarat.

            La ce data s-a facut transferul de proprietate?

            Nu vreau sa avansez nici-o idee, gandeste-te doar ca as putea fi un posibil cumparator care la randul meu am o masina achizitionata in leasing si cunosc prevederile unui contract de leasing financiar.
            Last edited by Cromatic; 12 April 2014, 02:14.

            Comment


            • #7
              Originally posted by Razvan.YPC View Post
              Masina a fost cumparata in leasing si taxa a fost platita de catre societatea de leasing.
              Dacă schimbul de proprietate a fost făcut, la data respectivă societatea de leasing trebuia să pună la dispoziţia noului proprietar o copie după Ordinul de Plată prin care a achitat Taxa de Mediu!

              Comment


              • #8
                Am achitat-o anticipat in luna ianuarie 2013, de atunci fiind si proprietar.

                Comment


                • #9
                  Baftă la vânzare atunci!

                  Comment


                  • #10
                    Leasing-ul a fost pe numele prietenei mele ( deoarece nu ma incadram cu salariul )
                    Am achitat-o anticipat in luna ian 2013, au terminat actele cei de la leasing ( mi-au dat un dosar cu acte ), am fost apoi la administratia sect 6, a radiat-o de pe numele ei ( impozite ), contr de vanzare cu mine, dupa care RAR pentru restul.
                    Acum, ce ziceti, a fost platita sau nu?
                    Daca era ceva nu ma puneau pe mine sa o platesc?

                    Comment


                    • #11
                      Up up up...se adauga un set jante originale aluminiu incaltate cu cauciucuri goodyear ultra grip 7 iarna

                      Comment


                      • #12
                        Tu ai inmatriculat-o in ian 2013 cand nu intrase in vigoare treaba cu timbrul de mediu, care a intrat in martie 2013, de aia nu ti-a zis nimeni nimic la transferul de pe leasing pe tine.

                        Leasing-ul cand ti-a dat masina trebuia sa platesca dar fiind 2009 a fost o perioada in care nu se platea la masinile noi, deci nu cred ca au platit-o nici ei.

                        Foarte multi de pe forum si-au retras anunturile cand acum se cere taxa de 700 de euro care la acea vreme nu avea taxa sau daca avea era 700 de ron maxim cum am avut eu logan din 2008.

                        Pretul tau e pret de A4 B6 din 2004, Ford focus/Opel Astra din 2008. oricum pana nu revii pe pamant nu va intreba nimeni de masina asta...

                        Comment


                        • #13
                          Daca exista vreo taxa de genul si nu a fost platita o platesc eu!
                          Acum e ok?

                          Comment


                          • #14
                            Lasa pe privat un nr de tel sa discutam. As fi interesat.

                            Comment


                            • #15
                              Ţinând cont de faptul că ultima postare din partea proprietarului este tocmai din 15 Aprilie, mă întreb dacă anunţul mai este de actualitate.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google