CUMPAR Logan 1.6 16v Minim 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CUMPAR Logan 1.6 16v Minim 2011

    Buna ziua. Caut sa imi cumpar un Logan 1.6 16v Berlina, fabricata minim 2011. 0726.180.280

  • #2
    Nu vinde nimeni logan 1.6 16v ? Nu sunt samsar, imi trebuie pt. mine. Ofer pretul pietei. Sau preiau leasing !

    Comment


    • #3
      Nu sunt prea hotarat, dar poate o sa-mi pun masina la vanzare. Logan ph2 1,6 16v varianta prestige din decembrie 2010 euro 5 in garantie pana in luna decembrie 2015

      Comment


      • #4
        Am cumparat, se poate inchide. Multumesc Nol. Multumesc LoganClub.

        Comment


        • #5
          Ce auto ai gasit si la ce pret?

          Comment


          • #6
            Logan 2011, 1.2, fara geamuri spate si piele pe volan, in rest toate optiunile, 20.000 km reali dovediti cu facturi service ( Prima inmatriculare in 06.2011, prima revizie la 5000km pe data de 06.2012, a doua la 7500km pe 06.2013 a treia la 16.000km pe 06.2014) facturile nu ai cum sa le "faci" si scrie pe ele data si nr. de km. Deci pt. cei care isi cauta masina, ar fi bine daca gasiti direct la proprietar si are facturile.
            Am platit 5.300 Euro pe masina.
            Am fost acasa la om, am scos-o personal din garaj, cauciucuri de iarna erau noi...
            Taxa era platita si nerecuperata... oricum e 50 euro la 1.2
            Nici o zgarietura pe tabla, parbriz, faruri...
            Am detaliat ca sa iti faci o idee... si tu si ceilalti colegi de pe forum
            Mai multe detalii pe PM

            Comment


            • #7
              4 ani 20 000 de km e bun mai ales ca are si carte de service .... iar despre pret nu comentez nimic mai ales ca e varianta laureate !

              Comment


              • #8
                "CUMPAR LOGAN 1.6 16v"
                Aveai pretentii. Cum ai coborat la 1.2 ?
                My Ride ! B - 29 - TmT

                Comment


                • #9
                  la 20000 si 5000 e logic ca a coborat, il da mai departe cu 6000
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • #10
                    mumus ... nu da nimeni pe un logan 6000 de euro fie el si varianta de top,totusi are 4 ani

                    Comment


                    • #11
                      Masina e deja taxi, nu sunt samsar dupa cum am specificat si in primul post. Am pierdut un 1.6 16v, am fost sa il vad dar l-a luat cel care il vazuse inaintea mea. Mi-a parut rau, era tot asa intretinut si km putini. Am lasat pretentiile pt. ca masina trebuie sa faca bani, si e mai economic 1.2. Vreau sa spun ca sunt foarte multumit cum merge 1.2. Chiar e mai vioi decat 1.4.

                      Comment


                      • #12
                        E discutabila treaba cu " mai vioi decat 1.4 "
                        My Ride ! B - 29 - TmT

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google