De VANZARE Logan Laureate 2009 Facelift 1.4 Mpi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De VANZARE Logan Laureate 2009 Facelift 1.4 Mpi

    Logan Laureate Albastru 2009 (înmatriculată 23.12.2008) 1.4 Mpi
    La acest pret se va scade taxa de mediu neachitata, masina fiind scutita la momentul inmatricularii (app 500 euro)

    Unic proprietar in carte, masina cu urmatoarele dotarii:
    Motor 1390 cc, 75 CP, benzina Euro IV, nefumatori.
    Aer conditional manual, proiectoare ceata
    Servodirectie si servofrana, volan reglabil pe inaltime
    Geamuri electrice fata, scaun sofer reglabil pe inaltime
    Computer de bord, 2 airbag-uri (sofer si pasager)
    Radio CD Blaukpunt, suport ochelari
    Inchidere centralizata pe cheie
    Vopsea originala fara pic de rugina
    Interiorul foarte ingrijit, nu bate nu troncane
    Oglinzii cu reglaj si incalzire electric
    Itp 2016, asigurare 2016, rovigneta 2016, casco
    Schimbat distributie, anual schimbat ulei (numai cu Mobil One 0W-40 si filtre Mann)
    Km Reali: 65100 Carte Service

    Pret 3999 Euro
    La acest pret se va scade taxa de mediu neachitata (dec. 2008 si 2009 an in care nu s-a platit taxa pt mediu la Logan masini noi)

    Telefon 0740078657 - Mihai

    Arata si Functioneaza foarte bine
    Rog si Ofer Maxima Seriozitate!
    Schimb doar cu Logan Berlina/MCV Laureate mortor 0.9 Tci + diferenta de la mine

    Rugaminte fara ...daca vrei....sa vezi ca...pai ... sau alte commenturi total inutile....etc... TOTAL EXCLUSE
    Raspund doar la telefon sau PM aici....

    ,,Am citit regulamentul si sunt de acord cu el!"
    Attached Files

  • #2
    Din motive personale mașina va fi scoasa de la vânzare (pana in martie), anunțul se poate inchide.

    Multumesc de gazduire.

    Comment


    • #3
      oricum, la 4000 euro pentru un logan de 7 ani cred ca era coada dupa tine ca sa o vinzi ...
      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

      Comment


      • #4
        Originally posted by 827sam View Post
        oricum, la 4000 euro pentru un logan de 7 ani cred ca era coada dupa tine ca sa o vinzi ...
        PS: no offense...dar cred ca stai cam prost cu vederea....
        dupa cum scrie mai sus...
        Rugaminte fara ...daca vrei....sa vezi ca...pai ... sau alte commenturi total inutile....etc...
        "Pret 3999 Euro. La acest pret se va scade taxa de mediu neachitata (dec. 2008 si 2009 an in care nu s-a platit taxa pt mediu la Logan masini noi)" de la care se mai putea negocia ceva...deci...ce sa faci ...se mai baga lumea in seama...
        No Comment si sanatate...

        Comment


        • #5
          Daca eu stau prost cu vederea, tu stai prost cu bunul simt pentru ca esti totusi pe un forum public ce iti da si posibilitatea de a-ti vinde masina gratuit. Daca nu vrei sa posteze nimeni la anuntul tau, te poti indrepta cu privirea buna pe care o ai, catre un site specializat in vanzari auto.
          Spor la vanzare, dealtfel vei avea nevoie.
          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

          Comment


          • #6
            Originally posted by 827sam View Post
            Daca eu stau prost cu vederea, tu stai prost cu bunul simt pentru ca esti totusi pe un forum public ce iti da si posibilitatea de a-ti vinde masina gratuit. Daca nu vrei sa posteze nimeni la anuntul tau, te poti indrepta cu privirea buna pe care o ai, catre un site specializat in vanzari auto.
            Spor la vanzare, dealtfel vei avea nevoie.
            In primul rand "My friend"...sper ca ai vazut ghilimelele de rigoarea nu ne tragem de sireturi...ca sa ma exprim mai "plastic" sa zic asa...
            In al doilea rand postarile la orice anunt (nu neaparat al meu) trebuie sa fie PERTINENTE si nu "puerile" ca in exprimarea ta.
            In al treilea rand stiu unde am postat si ce, nu te priveste pe tine pretul si anul ...putea sa fie si 2004 la 10000 euro asta daca intelegi ce vreau sa spun.
            Si nu in ultimul rand daca citeai asa ca o "simpla aruncare de privire" coroborata cu un mic calcul de clasa I de tip A-B=C ajungeai la un rezultat intre 3000-3300 un preț final...

            Doar ca fapt divers chiar am avut azi oferta de 3300 dar cum am mai zis din motive pur personale sunt nevoit sa anulez vânzarea...

            PS: de abia acum înțeleg de ce ai atâtea postări...Sorry....restul nu mai contează, sa fii tu sănătos...

            Rog respectuos admin-ul sa închidă acest thread. Mersi anticipat.
            Last edited by McDan; 5 January 2016, 17:17.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google