Un Sofer Cu Chef De Petrecere

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un Sofer Cu Chef De Petrecere

    M-a amuzat flacaneta asta.
    Te uiti si te gandesti unde a evoluat tehnica asta, cum poti acum conduce un camion in zilele noastre
    Oare tipul s-a gandit inainte de a fi postat acel filmulet?
    Eu am avut unul care mi-a venit de ceva ori cu marfa cam ravasita, de afara. La un moment dat mi-a sarit mustarul, am vazut ca nu tine de vorba buna si am vorbit cu patronul lui. Ala, i-a zis ceva vorbe de duh si de atunci e un exemplu
    Astuia i-a trecut prin capsor cine s-ar putea sa il vada? Acum a fost difuzat si la tv clipul
    Vizionare placuta si...enjoy za muzic!
    (http://www.youtube.com/watch?v=OwQNlklHPEI)
    Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

  • #2
    Super tare filmuletul!!! Turbat flacaul, nebun de cap. Asa se putea intampla o tragedie!

    Comment


    • #3
      Acum voiam sa postez eu filmul asta. Tocmai il vazusem la stiri. Am lesinat de ras cand l-am vazut pe ala, dar nu e de ras frate ca astia te omoara nevinovat pe sosele ......:|
      sigpic

      Comment


      • #4
        E mai mult inconstient decat nebun,pacat ca au pe mana ditamai mastodontii,poate la vazut seful ca sa ia masuri

        Comment


        • #5
          Originally posted by abu20 View Post
          Acum voiam sa postez eu filmul asta. Tocmai il vazusem la stiri. :|
          Hehehe! Stiam eu de ce ma grabeam! sa nu mi-o ia altul inainte
          Daca i-as fi patron l-as trimite urgent la un consult psihiatric. Nu de alta, dar sa fiu prudent cu incarcatura si "otilaju' " meu, ca nu-s de colea (nu mai vorbesc de vieti puse in pericol...)
          Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

          Comment


          • #6
            L-am pus si eu la filmulete funny)
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • #7
              sigur nu-i un taranoi ajuns prin SPANIA sofer?

              Comment


              • #8
                Mai frate , din ce spital de turbati a scapat nenorocitul asta ? Ce draq cauta asta la volan?? Iti inchipui sa pleci in concediu cu familia, si te tavaleste un animal deasta cu didamai camionul.... .
                , sunt cu ochii pe voi !
                :thumbsup:

                Comment


                • #9
                  mare ti-e gradina Doamne si multi tampiti ai in ea...turbati din astia ne omoara pe sosele
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    M-am amuzat teribil in seara asta, cand la stiri o televiziune ii lua interviu omului. Astia au devenit mai ceva ca securitatea
                    El sustine ca este propritarul camionului si ca toti facem gesturi diverse la volan, ca la fel a facut si el, s-a jucat nitel...
                    Adevarul e ca mori de plictiseala sa rulezi in conditiile alea, pe acele distante, cu camila (poate si incarcata) si cu o viteza mult mai redusa decat pt autoturisme.
                    INSA nimic nu scuza comportamentul sau, in orice sec. se putea intampla ceva, in ciuda frecventelor sale ocheade si tehnicii moderne a masinii
                    Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                    Comment


                    • #11
                      s-a jucat nitel cu viata celor din jurul lui. nu stiu cum se face, dar am dat de linkul asta astazi intr-o veselie. ba mass-uri pe mess, ba pe net...peste tot
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • #12
                        faza e ca am fost cu camioane dinalea ..se conduc lejer ti se par instabile si asa mai departe dar sunt foarte sigure cel putin volvo si pilot automat si de toate ..nu trage intr'o parte si dealea , asta era mercedes cred cu cutie automata ca am fost si cu dinasta
                        singura problema era cu acest tip ca ,daca misca putin volanul putea sa faca un balans sau cine stie ...vad ca era pe sens unic dar destul ca altu sa il depaseasca si sa se urce pe el
                        Its just a car ...

                        Comment


                        • #13
                          Un lucru e cert, asa ceva nu se face. Si cu toate acestea sunt altii care sunt mai periculosi decit individul din filmulet. Vreti sa vedeti unul care va apare pe contrasens "fara sa danseze"????

                          Comment


                          • #14
                            sa vedem....
                            Its just a car ...

                            Comment


                            • #15
                              Inteleg plictiseala drumurilor foarte lungi pe care le parcurg soferii de tir,dar ce a facut nesanatosul asta este total iresponsabil si fara sens.Pe mine nu ma distrat deloc.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google