Liturghia La 220 Km/h

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    E bine ca esti sincer...
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #32
      eu, sincer, am fost la testul psihologic si la cel medical. nu am avut nicio problema.
      sigpic

      Comment


      • #33
        si eu am fost...am trecut cu brio
        dar suntem off topic...de ce nu ii "agata" politia pe astia ?
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • #34
          Off topic: la medical am sarit peste urechi, boli interne si altele de genul asta. Daca stau bine si ma gandesc doar ochi am facut pe bune (pe vremea mea nu era psihologicu'). Dar le-am sarit din criza de timp nu ca as fi avut ceva.
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • #35
            Originally posted by Kobra88 View Post
            p.s. : cu totii stim cum se iau vizitele medicale si examenele psihologice, ca sa nu mai vorbim si de cum se iau si permisele.
            aici ai dreptate... sincer nici eu nu am fost la vizita psihologica... si nu stiu cati de pe forum au fost la asta pe bune, mi-a "rezolvat" instructorul atunci...bine, nici nu stiam ce si cum..dar macar nu ma consider "zmeu" pe sosele [/QUOTE]
            Ati spum ca eu am fost la examenul pshologic de 2 ori inca o data acuma 1 an cand am facut cat.B iar acum fac C.CE si am fost iara nu a fost instructorul sa rezolve mai demult poate nu era asa era mai lejer sa iei permisul !

            Comment


            • #36
              Am mers si eu cu 220Km/h(am stat in dreapta) cu un Rover si senzatia nu a fost placuta.
              AC/DC- RIDE ON

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google